.

.

5PCS 25*21CM Цртан филм Црвената Мечка Новороденче Bibs Водоотпорен Памук Прилагодливи Хранење на Бебето Плунка Крпа За 0 До 24 Месеци

5PCS 25*21CM Цртан филм Црвената Мечка Новороденче Bibs Водоотпорен Памук Прилагодливи Хранење на Бебето Плунка

DEN 868.00
DEN 1701.60

Од стоката
Во магацинот


dianxiaobao_1
dianxiaobao_2
5 PCS 25*21 CM Цртан филм Црвената Мечка Новороденче Bibs Водоотпорен Памук Прилагодливи Хранење на Бебето Плунка Крпа За 0 До 24 Месеци
100% сосема нов и висок квалитет
Карактеристики :
Одличен подарок за вашето бебе.
Не го оставајте вашето бебе без надзор или сам со лигавче на. Не дозволувајте вашето бебе спие со лигавче. Да се чува далеку од оган.
Спецификации :
Материјал : памук
Големина(1 парче) : 25*21 CM
Количина : 5 компјутери
Answer : ___________________________ Note : 1.Транзиција : 1cm=10мм=0.39 инчен
2.Ве молиме овозможи 0-1cm грешка поради прирачник за мерење. pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат.
3.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме!
dianxiaobao_3
dianxiaobao_4

Таа е поголема од информацијата

Одделот За Името:
Бебето
Тип На Објект:
Bibs & Burp Облека
Стил:
Моден
Пол:
Унисекс
Број На Модел На:
ICL-WD021
Материјал:
Памук
Шаблон Тип:
Цртан филм
Производи во категоријата