.

.

18mm Фацетирани Жолта Боја на Стакло Рамен Круг Монета Монистра Една Јамка Шарм Накит Наоди 30pc по многу

18mm Фацетирани Жолта Боја на Стакло Рамен Круг Монета Монистра Една Јамка Шарм Накит Наоди 30pc по многу

DEN 927.00
DEN 1008.00

Од стоката
Во магацинот


Една Јамка Фацетирани Жолта Боја На Стакло Монета Монистра Шарм
Опис :
Јас f треба други големина или други бои,ве молиме контактирајте со нас!
Материјал Стаклени Монистра
Боја
како слики
Големина
18mm
Повеќе Детали
30pc монистра по многу

Таа е поголема од информацијата

Бренд Име:
Flourishbeads
Материјал:
Стакло
Објектот Форма:
Тркалезна Форма
Број На Модел На:
лабава монистра
Објектот Тежина:
10g
Надворешниот Дијаметар:
18mm
Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Производи во категоријата