.

.

Пејзажи уметноста На Патот до Фармата на Свети-Simeon од Клод Моне масла платно со Висок квалитет рака-насликани

Пејзажи уметноста На Патот до Фармата на Свети-Simeon од Клод Моне масла платно со Висок квалитет рака-насликани

DEN 4468.00
DEN 5136.00

Од стоката
Во магацинот

Ни веруваат, ќе најдат тие се повеќе убави кога ќе ја добиете вистинската слика : )
Маслото Често Поставувани Прашања : 1.Повратни информации Позитивни повратни информации е од големо значење за бизнис.Контактирајте со нас на интернет или да ни пратите пораки за детали. Не репродукција изгледа токму како оригиналот? Во Keve Уметничка Галерија на репродукции се направени со рака. Ако вашата цел е итна,можеби за chirstmas или Подарок,ве молиме означете ја вашата очекуваат доби датум,ние ќе се обидеме потрудиме да ги организираме побрзо превозот. Сите големина е на располагање. Платно Само, без протегала и врамени,ве молиме контактирајте со нас за addtional цена, ако ви треба да се водат или рамка.Како се сликите спакувани? За платно уметност,сите слики ќе се расукува и се одликува со силна ПВЦ цевка внатре и меур пластика надвор. Ве молиме контактирајте со нас за custom size сте заинтересирани, ние ќе ви испратиме цена . Верувам дека ние може да се направи сте задоволни преку нашите напори. Вие само треба да ни ги испратите вашите заинтересирани слика и да ги споделите со нас големина сакате да се наслика,ние ќе организираме професионален уметник да наслика тоа за вас. Ние бидете сигурни дека нашите репродукции содржат истите brushstrokes и техники кои се користат од страна на оригиналниот уметник.Каков вид на плаќање може да се прифати? Во моментов, што може да се плати со Boleto, Виза, Мастеркард, QIWI, Western Union, Маестро дебитна картичка, Web Money и банкарски трансфер. 100% Задоволството На Гарантира.Без протегала и Врамено. Ве молиме обележете на вашата нарачка, ако сакате да се регистрирате уметникот име. Ние ги испита делата кои ние се здобијат со многу внимателно. Сите waterprint или изведувач името на сликата нема да биде покажа на завршен сликарство.

Таа е поголема од информацијата

Големина (Инчен):
27 X 18, 30 X 20, 36 X 24, 45 X 30, 60 X 40, 72 X 48
Бренд Име:
Zemalu
Тип:
Масла
Предмети:
Пејзаж
Calligraphy и сликарство тип:
Платно Сликарство
Рамка на режимот:
Формулиран
Материјал:
Лен
Стил:
Impressionist
Рамка:
No
Медиум:
Масло
Поддршка База:
Платно
Форма:
Еден
Техника:
Рачно Насликани
Обликот:
правоаголник
оригиналниот:
No
помош:
10
Iid:
18279
M:
M2
Производи во категоријата