.

.

ЛАВ & LIN Imtate Свила Chiffon Хаваи Цвет Облечи Лист Сина Беж Жолта Shirting DIY Светлина Мека Лето Ткаенина за Шиење 50cm

ЛАВ & LIN Imtate Свила Chiffon Хаваи Цвет Облечи Лист Сина Беж Жолта Shirting DIY Светлина Мека Лето Ткаенина

DEN 170.88

Од стоката
Во магацинот


Ние го избере Кина Пост Воздух Mail/Ali Express Стандард за Испорака(зависи од локацијата и тежина) за испорака за Слободни Превозот времето за Испорака зависи од локалните поштата,околу 30 работни дена.
Ние Не прифаќаме никакви негативни повратни информации, без каква било комуникација.
Ако сакате да ја размена на неисправни или погрешно превозот предмети,ве Молиме контактирајте со нас во времето
Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход.
Ве молиме контактирајте со нас ако Не сте задоволни со објектот по прими.Или Можете да побарате од нас точниот датум.Ви благодариме!
Малку разлики во боја предизвикана од различни PC/Камера/Displayer,Тоа е нормално,никој Не може да го контролира,ве молиме да знаат.
Ве молиме проверете производ информации да се види тежина,Ширина,Материјални информации.
Ако сте задоволни со нашата предмети,ве молиме оставете ни 5 ЅВЕЗДА ПОВРАТНИ информации. 15-20 работа дена побрзо од Кина Пост Mai
Ние не прифаќаме акција на блиски цел без какви било преговори.
Состав : 95% полиестер + 5% spandex Ширина : 150cm Дебелина : 130g / m
Напомена : Повеќе или помалку litttle боја разлики Предизвикани од различни PC/Камера/Displayer,Тоа е нормално,никој Не може да го контролира навистина,ве Молиме да знаат,ако не го прифати,ве молиме не цел.
Ве молиме да погледнете во моите повратни информации,Ние се обидат најдобро да се услуга за вас
Ве молиме контактирајте не со било какви прашања или прашањата.
Сериозни Купувачот Само,ве Молиме место конкурираат само ако вие се согласувате со сите терминот
Ние секогаш имаат за цел да понуди прва класа на услуги на клиентите.
Alipay : Сите големи Кредитни Картички може да бидат прифатени преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.ние ќе го задржува правото да complaim.

Таа е поголема од информацијата

боја:
Сина 70cm
Техника:
Ткаени
Шема:
Печатени
Материјал:
100% Полиестер
Тип:
Сатенски ткаенина
Функција:
Дише
Тип На Производ:
Органски Материјал
Ширина:
150cm
Стил:
Жакард
Производи во категоријата