.

.

Allenjoy позадина за фото сликарство дрво Три-димензионални мода backdrops фотографски прилагодите

Allenjoy позадина за фото сликарство дрво Три-димензионални мода backdrops фотографски прилагодите

DEN 460.00
DEN 666.72

Од стоката
Во магацинот

Обично треба да се испрати на сад 12-20 работни дена, Европа, Азија, Океанија зема 15-30 работни дена.Валани испраќање позадина 3.Дебели,трајни,светла во боја,без споеви. П : Како можам да се прилагодите на позадината на продажба? A : Можете да ги испратите на сопствени информации и големината на нашата служба за корисници преку Разговори или Цел Пораки. Дополнителни услуги,ве Молиме контактирајте со нас 1. Забелешка Бразил зема 40-90 дена. Африка, Јужна Америка зема 25-60 работни дена. Во исто време,бидејќи на нашата позадина материјал или сликовно мастило во различни серии,позадина кога се печатени ќе имаат многу мала разлика.Може да се користи повеќе пати,погоден за Професионални Фотографи и Фото Студио. Нашата позадина е првенствено наменета за доенчињата,децата, возрасните лица,празници,родендени,свадби итн. Нашиот дизајнер ќе го направи рендерирање за вас, тогаш јас ќе ви испрати на рендерирање за да потврдите. Можете да cantact нас со цел порака и на нашата e-mail кејт(во)globalego.
Полиестер Ако позадина е валкано,што може да се фрли ја во машина за перење. За полиестер позадина,може да се мие или железо тоа да се отстрани набори,набори се лесно да се отстранат. П : Колку долго ќе чини за да испратите позадина за мене? A : Ние треба 2-4 работни денови да се произведуваат по нарачка. Ако ви треба custom background ве молиме слободно контактирајте со нас. Нашите дизајнери ќе дизајн за вас. П : Како можам да се прилагодите на позадината не е на продажба? A : Можете да го испратите слики или идеи и големина сакате да ја нашата служба за корисници, и нашите дизајнери ќе се обиде да дизајн сличен позадина за вас. П : Како да го прилагодите на позадината? A : Можете да го испратите да ги прилагодите на информации според броеви на сликата тука.

Таа е поголема од информацијата

Големина (мм):
Бренд Име:
Allenjoy
Број На Модел На:
Allenjoy
Стил:
Сценско
Тип:
Спреј Насликани
Пакет:
Yes
Материјал:
тенка винил
Големина:
customized to any size
кориснички:
текст или дизајн
се применуваат:
фотографија Фото студио,забава, прослава
Материјал:
Тенка винил и Полиестер
Макс. ширина:
300cm(10ft)
Може да се мијат:
Полиестер само
Функција:
Намалување на браздата од пеглање
Производство начин:
И Термички трансфер печатење
Употреба:
Различни големини за различни употреба.
Контактирајте со нас:
Пони#globalego.cn
Производи во категоријата