.

.

Електрична Жица Кабел Клешти Секачи Сечење Страна Snips Флеш Plier Nipper Рака Алатки Herramientas

Електрична Жица Кабел Клешти Секачи Сечење Страна Snips Флеш Plier Nipper Рака Алатки Herramientas

DEN 74.00
DEN 91.20

Од стоката
Во магацинот

ден, ве молиме контактирајте со нас. Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути Повеќето предмети ќе биде предаден во рок од 2 до 5 работни дена по исплата е расчисти. Увозни давачки, даноци на додадена вредност и сите други трошоци не се вклучени во точка цена или трошоците за превозот.88"(приближно) Забелешка : ве Молиме овозможи 1-2cm грешка поради прирачник за мерење. ЦЕЛОСНА НАПЛАТА ќе бидат издадени до вас со ОПРАВДУВАЊЕ. Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката. Искрено се надевам дека ќе може да ни остави позитивен коментар и Детални Продавачот Рејтингот ако ви се допаѓа и да ја цениме нашите услуги на клиентите. Ние гарантираме за да ги реши вашите проблеми во начинот на кој ќе бидете задоволни ! Повратни информации од корисниците е многу важна за нас. Ве молиме контактирајте со нас веднаш, ПРЕД да дадете повратна информација, доколку постои било каков проблем со вашиот купување. Ви благодариме! Пакетот вклучува : Plier x 1 прифаќаме alipay, Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ. Ние не сакаме да ви даде лош купување искуство, дури и кога превозот е надвор од нашата контрола. Ве молиме контактирајте со нас прво, пред напуштање на било какви НЕГАТИВНИ повратни информации, или подигање на евентуалните СПОРОВИ да Aliexpress. Материјал : Пластични+челик Lenght : 12. Сите предмети ќе се испраќаат преку Пост Mail, која вообичаено трае 19-50 дена да пристигне ( понекогаш ќе ви го одложи за 60-90 дена ) International shipping бара повеќе комплицирано превозот процедури (како на пример, двете земји царинските транзит станици и др. Ако не сте го добиле вашиот објект и оваа ситуација трае се до 60. Изработен од пластика и челик, трајни и долго време се користи.

Таа е поголема од информацијата

Бренд Име:
OOTDTY
DIY Материјали:
Електрични
Тип:
Долг Нос
Примена:
Сечење
Број На Модел На:
Клешти
is_customized:
No
Карактеристики:
Мини
Се Справи Со Стил:
Директно
Plier Стил:
Европски
Материјал:
Пластични+Челик
Производи во категоријата