.

.

СТП кожа машки плима мода јакна outerwear црвено црн tassels кожа палто грб пејачка, танчерка ѕвезда DJ ДС фаза костими носат

СТП кожа машки плима мода јакна outerwear црвено црн tassels кожа палто грб пејачка, танчерка ѕвезда DJ ДС

DEN 3642.00
DEN 4989.12

Од стоката
Во магацинот

Ние ги користиме Азија Големина,за две или три големина помала од НАС/Евра големина. ве молиме, напишете одредување на вашата висина и тежина !!!
јакна само ,не inclube шапка ѓердан и чаши

Таа е поголема од информацијата

Големина:
M, L, XL, XXL
Тип На Објект:
Outerwear & Палта
Outerwear Тип:
Јакни
Пол:
Мажи
Дебелина:
Стандард
Обвивка Материјал:
Полиестер
Затворање Тип:
Патент
Стил:
Хип Хоп
Декорација:
Tassel
Облека Должина:
Редовни
Sleeve Стил:
Редовни
Материјал:
Полиестер,Ацетат
Шаблон Тип:
Цврста
Монтажни Дел:
Никој
Јака:
Пак надолу Јака
Тип:
Редовни
Маскирани:
No
Бренд Име:
LOBUDEK
Манжетната Стил:
Конвенционалните
Стил:
новина мода ,лабава,секојдневен,личност
користат за:
пејачка,танчерка,ѕвезда,фаза,ноќен клуб,бар,DJ
боја:
црвено црн
Големина:
M L XL XXL
Ткаенини:
СТП Кожа
Материјал:
Faux Кожа
Производи во категоријата