.

.

4mm Crimp монистра залив clasps Кабелот Крајот Капи String Лента кожа Клип Foldover DIY Ѓердан Хривнија Конектори Накит Наоди

4mm Crimp монистра залив clasps Кабелот Крајот Капи String Лента кожа Клип Foldover DIY Ѓердан Хривнија Конектори

DEN 39.00
DEN 39.36

Од стоката
Во магацинот


4mm Метал Змија на Главата Crimp монистра залив clasps Кабелот Крајот Капи String Лента кожа Клип Foldover DIY Ѓердан Хривнија Конектори Накит Наоди

Таа е поголема од информацијата

Тип На Објект:
накит наоди
Метали Тип:
Цинк Легура
Бренд Име:
Aogue
Материјал:
Метал
Накит Наоди Тип:
Clasps & Куките
Точка име :
Змија на Главата Гроздобер Метал Крајот Капи String Лента кожа Клип
Објектот Боја:
Пиштол Црна,Златна,Розово Злато,Антички Бронза,Бела К,Сребро.
објектот пакување:
Околу 100Pieces
Објектот Големина:
4mm
Објектот Форма:
Змија на Главата КЛИП КОЖА КАБЕЛОТ КРАЈОТ CRIMP
Имаат Дупки:
Дупки
Парична казна или Моден:
Моден
користат за:
DIY Накит Одлуки Хривнија Ѓердан Материјали Наоѓање
Подготви време:
Со 2 дена
is_customized:
Yes
Производи во категоријата