.

.

9H Калено Стакло со некоја Заштитна фолија за Huawei чест S8-701u 8.0 Екран заштитен Анти-да се загрози филм за Huawei чест S8 таблета

9H Калено Стакло со некоја Заштитна фолија за Huawei чест S8-701u 8.0 Екран заштитен Анти-да се загрози филм

DEN 181.00
DEN 218.88

Од стоката
Во магацинот

Ви благодарам многу!
Ние придава големо значење на повратни информации, ако сте задоволни со нашите производи и нашите услуги, се надеваме да се биде во можност да им даде
ни пет ѕвездички високи пофалби, затоа што ќе го направите ова, можете да ги споделите со повеќе луѓето знаат за нас. Исто така, даде нашиот тим најдобар охрабрување. Ако сакате да ја смените производ, ве молиме контактирајте со нас, но на товар мора да се плати од страна на купувачот. ние бидете сигурни дека имаат по-продажбата на услугата. Ве молиме да испраќате слики и контактирајте со нас
3.
ние нуди голем број на електронски бизнис форма целиот свет
2.ние прифаќаме : Виза-картичка.дали имате следење на број на freeshipping цел? да,Секоја цел мора следење на број . треба да се испрати порака до нас .Delievery време : EMS : 5-15days. Ве молиме да испраќате слики и контактирајте со нас
4.Сите пораки ќе бидат одговорени во рок од 12 часа(освен одмор)
ве молиме да остави порака во Трговијата Менаџер.Ве молиме одете на веб-сајтот, а потоа се најде сметка ,Тоа е толку лесно.кога ќе брод мојата цел? ако вашите нарачки се заврши, ќе се испратени на вашата нарачка до вас во 48hours 2. Ако мислите дека постои било каков проблем, можете да не контактирате на време, ние ќе бидеме 100% ќе
решавање на вашиот проблем.можете да ги пратите пред 24hours . кога сме веќе означени на следење на број! 3.
Ве молиме да испраќате слики и контактирајте со нас
2.Ако не добивате нашиот одговор ,ве молиме љубезно повторно испратени на вашата e-mail и ние ќе ви одговори
вас, како е можно поскоро.
ЗАЧУВАМ СМЕТКА ПРИФАТИ КРЕДИТНА КАРТИЧКА И WEBMONEY И QIWI ПАРИЧНИК.Ние ќе ги остават на следење на број на вашата нарачка линкови кога ние веќе предаден на пакетот.Тоа е зошто нашите цени се многу конкурентни.

Таа е поголема од информацијата

Бренд Име:
weeten
Компатибилен Бренд:
За Huawei
Количина:
1 пакет
Карактеристики:
Нула Доказ
Материјал:
калено стакло
Пакет:
Yes
Употреба:
PDA
Функција:
екран protecter panel
Бои:
јасни бои
Мало Пакување:
Мало Пакување
Место на Потекло:
Таи wan
квалитет:
100% Оригинални нови
занаети:
анти-да се загрози филм
мини цел:
1 buc
користат за:
за Huawei чест S8-701u таблета 8
Големина На Екранот:
8.0
Производи во категоријата