.

.

за Хонда фит џез 2004- Силика гел Автомобил Контролната Рампа Инструмент Платформа Биро Избегне Светлина Душеци Покрие Sticke

за Хонда фит џез 2004- Силика гел Автомобил Контролната Рампа Инструмент Платформа Биро Избегне Светлина

DEN 1044.00
DEN 1200.00

Од стоката
Во магацинот

Политики :
1. Се врати превозот е да се плати од страна на Купувачот. Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката. 12 месеци Производителот. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е
како е можно, со одговор. Ако не сте задоволни кога ќе го добиете вашиот објектот, ве молиме вратете го во рок од 30 дена за замена или пари назад. Тоа е невозможно да се обрати
прашања, ако не знаеме за нив!
3. Ние Брод на Светот, освен Некои оддалечени области. Ние прифаќаме Alipay,. Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно Ние да побара да се поврзеш со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми. Пред купување, ве Молиме бидете сигурни дека вашата адреса за е точно. Купи со доверба!
2. Ако не добивате нашиот одговор, ве молиме љубезно повторно испратени на вашата e-mail и ние ќе ви одговори на тебе како
што е можно поскоро. Вие се согласувате да ги сите горе-наведени политики на наддавање и освојувањето на оваа аукција!
. Или не, ве молам, точно пред исплата. ако не е, ве молиме да се поврзете ме
Инсталирајте ефект за купувачот
Превозот
1. Гаранција :
1. Нарачки обработени во рок од 24-48 часа на плаќање проверка. Ве молиме контактирајте ме пред да се врати.
Добра вест :
Драги пријателе ,Само да ги купите овој производ, вие ќе добиете 1set "алуминиумско тркало на автомобилот воздух капи , испрати го запре имено, ве молиме да не ја пропуштајте оваа можност!
Ве молиме бидете сигурни дека вашата табла оваа иста како на фотографијата.

Таа е поголема од информацијата

Големина:
black edge, red edge
Бренд Име:
FVL
Тип:
Лепак Налепница
дизајн:
Трансформатори Дизајн
Модел:
Други
Налепница Сместување:
Внатрешна
Име На Модел:
3D Налепница
Објектот Должина:
0m
Објектот Ширина:
0m
Објектот Висина:
0m
Објектот Дијаметар:
0inch
is_customized:
Yes
Пакување:
Не Се Пакувани
Вид На Налепница:
Креативни Налепници За
Тип На Објект:
Налепници
Материјал Тип:
Силика гел и Најлон влакна
категорија:
налепница душеци
боја:
црвен раб и црни работ
Автомобил модел:
За
Година:
2
забелешка:
за десна рака диск и левата рака диск.
Производи во категоријата