.

.

Светлината LED Светилка Сијалица Безжичниот Далечински Управувач Прекинувачи RF НАИЗМЕНИЧЕН 220 V 10 1 Канал 1X Предавателот + 4 X Приемник Мини Топла Продажба

Светлината LED Светилка Сијалица Безжичниот Далечински Управувач Прекинувачи RF НАИЗМЕНИЧЕН 220 V 10 1 Канал

DEN 838.00
DEN 930.72

Од стоката
Во магацинот

Купи со доверба
2). Тоа може да се промени со Заварување на самото Место од страна на Лемење.
Интер-заклучување /Latched : притиснете едно копче работи/НА ,притиснете друг копче стоп/ИСКЛУЧУВАЊЕ .Примачот
Работен Напон : AC220 V
Канал : 1 CH
Декодирање : Учење код (бутване/Не-Latched .Ве молиме repack објектот внимателно.Ве молиме контактирајте со нас да се бара враќање во промет.
Спецификација :
1. Сите предмети се вратил
мора да ги содржи сите оригинални материјали за пакување.
Авто -заклучување/Self-Latched : Притиснете едно копче за едно време работи/НА. Можете да изберете сите работи начин на кој можете да изберете, ќе мора подобро да изберат Бутване или авто-заклучување, па сите копчиња се користи . Еден channel switch треба еден копчиња на далечинскиот управувач. Превозот, манипулативните и осигурување не се враќа.Сите нарачки ќе се испраќаат преку Меѓународната Воздухопловната услуга освен ако не е посебно договорено од страна на продавачот.12months Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот).потоа ќе притиснете некое копчиња на далечинскиот управувач за да предавател сигнал . Отстрани код : Притиснете го учење копчето за за околу 8 секунди , индикаторот го вклучите за да го исклучите за да on , тоа значи информации кои ви се задржи се отстранети успешно .
Светлината LED Светилка Сијалица Безжичниот Далечински Управувач Прекинувачи RF НАИЗМЕНИЧЕН 220 V 10 1 Канал 1 X Предавателот + 4 X Приемник Мини Топла Продажба
Пакување листа :
4x Приемник
1x Предавател (за Батеријата не се вклучуваат)
Забелешка : ако имате примерок може да се прилагоди,според вашите барања.Предавателот
Копчиња : 1 Копче
Работен Напон : DC12 V
Оперативен фреквенција : 315/433 MHz ( Default 315mhz)
Далечински Управувач Растојание : 20-200m Кодирај : Фиксиран код, со лемење или EV1527 кодот
2.

Таа е поголема од информацијата

боја:
220V 315MHZ, 220V 433MHZ
Тип На Објект:
Прекинувачи
Бренд Име:
MITI
Далечински Растојание:
20-200m
Карактеристики:
220V мини Далечински управувач префрлате
Гаранција:
1
сертификација:
CCC
Тип На Прекинувач:
Далечинска Контрола
Број На Модел На:
SKU7781
Материјал:
Пластични
Фреквенција:
315MHz 433MHz
Канал:
1
работни начин:
Бутване , авто-заклучување и интер-lock(Прилагодливи од страна на шапка скокач)
Тип На:
wireles префрлате
тип б:
interruptor
Употреба:
Универзална
Производи во категоријата