.

.

Каубој Текстил, Кожа Случај За Coque Sony Xperia XA1 Filp Покрие Паричникот Стојат Мобилен Телефон Кеси

Каубој Текстил, Кожа Случај За Coque Sony Xperia XA1 Filp Покрие Паричникот Стојат Мобилен Телефон Кеси

DEN 201.00
DEN 251.52

Од стоката
Во магацинот

Превозот во некои земји е побрзо, а некои други земји може да потрае подолго време за да се дојде поради строгите царинење. Цените во нашата онлајн продавница не содржат било кој данок, царина или други давачки, купувачот треба да ги знаат своите увозни регулативи. Се враќа за замена се дозволени и треба да биде инициран од страна на купувачот во рок од 10 дена од денот на приемот. Стока, оштетени или исчезнати компоненти нема да бидат прифатени за замена. Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот, откако добивме вашиот compiment и ве молиме проверете ја вашата спам поле ако не сте го доби нашиот одговор во рок од 48 часа. Ако вашите купени предмети се вратени на нас поради дестинација земји " обичаи или поштенска канцеларија, ние ќе испрати но купувачи мора да го плати превозот на трошоците што ќе настанат. Ние нормално означите вашиот предмет како ПОДАРОК, изјави вредност вообичаено помалку од УСД$30 за товарен лист, со цел да се намали или неважечки вашиот увоз доход.
Гаранција & Политика На Враќање :
1. Ние нудиме бесплатно reparing услуга во рок од 1 година по датумот на купувањето.
Превозот И Ракувањето Со :
Ние ќе се определи превозот курир, во секој оглас, најчесто ние брод од воздухопловната. Pls проверете со вашиот царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред да го купат.Забелешки :
1. Купувачот е одговорен за враќање превозот цена под никакви околности. По 2 месеци на купување, купувачот треба да се обрне 2 начини на превозот на трошоците и другите давачки кои може да генерирани. Ние сме спремни да го реши секој проблем вклучувајќи неисправни предмети или исчезнати предмети, но ве молиме ни e-mail за наплата или замена. За било која причина не сте задоволни со вашата нарачка, ве молиме контактирајте со нас преку е-пошта пред да замине на повратни информации до нас.

Таа е поголема од информацијата

Материјал:
PU
Големина:
16*8*2
Мало Пакет:
Yes
Функција:
Потпирачот,Анти-удар,Нечистотија-отпорен на
дизајн:
Бизнис,Гроздобер
Тип:
Паричникот Случај
Бренд Име:
LUOSHUYAN
Компатибилен Бренд:
Sony-Ericsson
Карактеристики:
Каубој Крпа Filp Покрие Паричникот Стојат Кожа Случај
SKU:
BFNZPU038
боја:
како се покаже слика
статус:
Во Однос На Статусот
Пад на превозот:
Поддршка
Пакет Тип:
Поли Торба/OPP вреќа
Место на Потекло:
Кина(Копно)
Тип:
100% Сосема Нов
Компатибилен Модел:
За Sony Xperia XA1
is_customized:
Yes
Производи во категоријата