.

.

Мулти-цел 1000pcs/Многу 14mm Sapphire Кристал Пеперутка Монистра Средината Дупка За Лустерот Делови Завеса Монистра Создателот Приврзоци

Мулти-цел 1000pcs/Многу 14mm Sapphire Кристал Пеперутка Монистра Средината Дупка За Лустерот Делови Завеса

DEN 2904.00
DEN 5280.00

Од стоката
Во магацинот

Вашиот Задоволителен Е Нашата Единствена Извршување.Купувачот Се Одговорни За Враќање Превозот Надомест.

Таа е поголема од информацијата

Тип На Објект:
Лустерот Кристално
Висина:
14mm
Ширина:
14mm
Должина:
14mm
Дијаметар:
14mm
Бренд Име:
HBL
Број На Модел На:
пеперутка монистра
Име:
14mm Кристал Пеперутка Монистра
боја:
Sapphire
монистра големина:
14mm
Тип:
Божиќ Декорација Материјали
is_customized:
Yes
Производи во категоријата