.

.

НОВИ 12V 70A АЛТЕРНАТОР 0120484031 0-120-484-031 ЗА NISSAN

НОВИ 12V 70A АЛТЕРНАТОР 0120484031 0-120-484-031 ЗА NISSAN

DEN 5424.00

Од стоката
Во магацинот


НОВИ 12 V 70 A АЛТЕРНАТОР 0120484031 0-120-484-031 ЗА NISSAN
Перформанси Детали :
Единица излезна моќност : 12 V 70 A
Излез тестирани : 12.8 V
Нето Тежина : 5 KG
Гаранција
БЕСПЛАТНИ 360 DAYS ГАРАНЦИЈА
Време на испорака : 1-15days според количината
ПАКУВАЊЕ : НЕУТРАЛЕН КУТИЈА
100% квалификувани производи
100% атрактивна цена
100% искрена служба
ЖЕНГЖУ РОК АВТО ДЕЛОВИ CO.,LTD професионалец во метални производи,како стартер и алтернатор и лиење метал производ.Долго време искуство во производство и продажба на домашни и oversea.
Добредојдовте да ја посетите нашата компанија, да има повеќе win-win соработка.

Таа е поголема од информацијата

Земја/Регион на Производство:
Кина
Производителот Дел Број:
0120484031
Поставување на Возило:
моторот
Објектот Висина:
14
Осветленост Дел Број:
0120484031
Материјал Тип:
Алуминиум
Објектот Тежина:
5kg
Другиот Дел Број:
0120484031
Објектот Должина:
24
Специјални Функции:
алтернатор
Објектот Ширина:
18
Бренд Име:
HNROCK
Напон:
12
ЗАСИЛУВАЧ:
70
Производи во категоријата