.

.

Lyudmila Безжична Камера За Фолксваген ФОЛКСВАГЕН Sharan 7N MK2 2011~2015 Автомобил Rear view Camera HD Обратна Назад до Камерата Паркинг Камера

Lyudmila Безжична Камера За Фолксваген ФОЛКСВАГЕН Sharan 7N MK2 2011~2015 Автомобил Rear view Camera HD Обратна

DEN 1337.00
DEN 1782.72

Од стоката
Во магацинот

- Опсег до 10 метри, одлична за поголеми возила како каравани.HD High Definition | CCD Ноќ Визија | Вода Доказ | Широк Агол Леќа го Замени Еден Од Табличка Светилки | Wireless | РКА / ПОМОШЕН 3.Видео Кабел Должина : околу 6m Главни Карактеристики : - 2.
Повратни информации Клиент е на задоволително ниво е нашата крајна цел. - Конвертирате жичен rear view camera во безжичните. Ве молиме да се обезбеди право пост код и валиден телефонски број за да се избегне задоцнувањето во превозот. Ако имате проблем или прашање, ве молиме контактирајте со нас пред да се отвори расправа, или напуштање на било кој тип на повратни информации.Баланс На Белата Боја : Auto 13. Цена & Пакет се вклучуваат : 1 x CCD ЧИП Автомобил Rear View Camera 1 x Предавателот 1 x Приемникот 1 x прирачник за корисникот Спецификација : 1 Effective Pixls : 440. Понудата тоа, вие не може да се добие подобар производ на оваа цена. - Едноставно поврзување на заден поглед на камерата за да предавателот и автомобил LCD дисплеј на приемникот и voila! Имате себе целосно функционирање безжична rear view camera.Вода-доказ : IP66 14.Електронски Shutter : 1/60 да 1/100,000 секунди 11. Ние обично брод со Бесплатен Превозот / Пост Регистрирани Воздух Mail, DHL, EMS, ARAMEX - Тоа е за Купувачи.5 mm Конектор Wirelss Автомобил Rear View Camera / Назад Нагоре Камерата / Обратна Паркинг Камера
За Фолксваген "ФОЛКСВАГЕН" Sharan 7 N MK2 2011~2015
Посебна Забелешка : Ако цел, треба да ги споделите со нас кој модел ќе го сакате, имаме МОДЕЛ РКА и МОДЕЛ ПОМОШЕН . Предавателот : 2. МОДЕЛ ПОМОШЕН е за поврзување со protable GPS. Систем : внатрешни 9.
Опис : Ова Боја на Автомобил Задна Камера е ОЕМ дизајн висок квалитет на боја камера. - Индукција брзо и навремено да се праќаат и примаат во реално време на пренос.0 Vpp, 75 Ohm 12.Напојување : DC 12 V 3. Сите пораки или пораки ќе бидат одговорени во рок од еден работен ден.

Таа е поголема од информацијата

Бренд Име:
Lyudmila
Леќа Материјал:
Пластични + Стакло
Жица или Безжично:
Безжичната
Школка Материјал:
Пластични
Guiding Line:
Yes
Алармот Тип:
Опрема,Возила Копија Камери
Должина на Видео Кабел:
6M
Материјал Тип:
ABS
Одговара:
ЗА Фолксваген ФОЛКСВАГЕН Sharan 7N MK2 2011~2015
Производи во категоријата