.

.

Љубов Срце, од Мојата Душа Љубов Цитати Романтична Љубов Цитати Ѕид Налепница Свадба Оркестарот Љубов Цитати Ѕид Decals 692Q

Љубов Срце, од Мојата Душа Љубов Цитати Романтична Љубов Цитати Ѕид Налепница Свадба Оркестарот Љубов Цитати

DEN 422.00
DEN 422.40

Од стоката
Во магацинот


боја :
Ве молиме да ни остави белешка за она што боја(s) што го сакате за вашите налепница, или ние ќе го направат вашиот налепница во стандардната боја.
стандардната боја : Црна
производ големина : Големина 1 : 30cm широк x 13cm висока Големина 2 : 60cm широк x 23cm висока Големина 3 : 75см широк x 28cm висока Големина 4 : 100cm широк x 37cm висока Големина 5 : 140cm широк x 54cm висока пакет листата :
-1 сет на понуда ѕид налепница
-јас nstruction
[објект слики]

Таа е поголема од информацијата

боја:
Црна, Сина, Металик Златна, Сива, Зелена, Розова, Виолетова, Црвена, Металик Сребрена, Бела, Жолта, Голи, Нане, Кафеава, Вино Црвено, Светло Сива Боја, Мастило-Сина, Светло Зелена, Темно Сива, Светло Виолетова, Чоколадо, Црна, Сина, Портокалова, Златна Жолта
Големина:
75cm wide x 28cm, 140cm wide x 54cm, 60cm wide x 23cm, 100cm wide x 37cm, 30cm wide x 13cm
Стил:
Модерна
Шема:
Авион Ѕид Налепница
Спецификација:
Multi-piece Package
Класификација:
За Ѕид,Мебел Налепници,Кат Налепници,За Чад Издувни Гасови,За Плочка,Прозорец Налепници,Тоалет Налепници,За Кабинетот Шпорет,За Фрижидер,Вклучете Панел Налепници
Бренд Име:
decdecals
Сценарија:
Ѕид
Тема:
Знаци
Број На Модел На:
692Q
Материјал:
винил, пвц
is_customized:
yes
боја:
црна, бела, жолта, кафена, црвена, сина, зелена,
Материјал:
винил, пвц
Пакет:
меур лист, мека стиропор
Година:
2017
Тема:
мотивационата цитат ѕид налепница, јас сум силна, бидејќи знаете мојата слабост
Употреба:
декоративни инспиративни цитат букви ѕид уметност decals
Карактеристично:
отстранлив, водоотпорни, лесно ѕид уметност
Соба:
дневна соба, спална соба, бебе соба соба, канцеларија,
Големина:
различни големини
Производи во категоријата