.

.

Моќност 250W PA-3251-3А за Apple iMac 27 A1316 Напојување Одбор Кино Екранот A1407

Моќност 250W PA-3251-3А за Apple iMac 27 A1316 Напојување Одбор Кино Екранот A1407

DEN 2737.00
DEN 2881.44

Од стоката
Во магацинот

Моќ PA-3251-3А 250 W за Apple i Mac 27" A1316 Напојување Кино A1407 се Прикаже Опис : 1. За i Mac 27" A1316 A1407 2.Моќ модел : PA-3251-3А 3.Строго се тестираат и внимателно пакување пред превозот;.Со добар квалитет со гаранција за квалитет;Извонредност по продажба на услуги. 4.Waranty време : 3 Monthes Врати и Повратни информации : *Ние ќе го прифати врати кои се испраќаат погрешни објект и пристигнувањето на оштетените и неисправни производи во текот на гаранција .ние ќе го промени тоа или рефундирање на вашите пари.Ако вашата купи ред објектот,ве молиме да не информирате во времето .Кога ќе се испратени на вашиот предмет,ќе мора да си дозволат сите трошоци од вашата сметка. *Ако ви се задоволни со нашите производи,ве молиме да ни остави позитивни повратни информации и 5 ѕвезди . *Доколку ги имате поплака или остави негативни повратни информации .ве молиме падна слободно да контакт.Ние ќе многу мило да го реши тоа за вашата.Никакви Негативни повратни информации нема да се прифати,ве молиме контактирајте со нас се реши

Таа е поголема од информацијата

Должина на кабел:
0.2 m
Пакет:
Yes
Тип:
IDE Кабли
Број На Модел На:
ЗА A1316
Бренд Име:
ТИМОТ ВОЛКОТ
Производи Статус:
Акции
Производи во категоријата