.

.

DRELD 28Pcs Мерење на Мерни Алатки Челик Whitworth Завртка Тема Теренот Gage 55 Степен Темата Мерење Gage Мерење Алатка

DRELD 28Pcs Мерење на Мерни Алатки Челик Whitworth Завртка Тема Теренот Gage 55 Степен Темата Мерење Gage Мерење

DEN 168.00
DEN 197.28

Од стоката
Во магацинот


Опис На Производот
Карактеристики 100% сосема нов. Користење на ротари префрлување, може слободно да се прилагоди. Борбата против обработка, силен ритам , ја главата со магнетни. Функција : мерење на конец и надворешни конец за заби теренот. Материјал : Челик. Боја : Сребро. Виткање должина : 66mm. Пати дебелина : 12mm. Вкупна должина : 110mm. Вкупна ширина : 55мм 55 Степен 28 Ножеви Мерач Опсег :
4 G,4-1/2 G, 5 G, 6 G, 7 G, 8 G, 9 G, 10 G, 11 G, 12 G, 13 G, 14 G, 16 G, 18 G, 19 G, 20 G, 22 G, 24 G, 25 G, 26 G, 28 G, 30 G, 32 G, 36 G, 40 G, 48 G, 60 G, 62 G ЗАБЕЛЕШКА : ве Молиме овозможи 1-2mm грешки поради прирачник за мерење, ви благодариме за разбирањето!
Пакет се Вклучени 1 Pc x Темата Мерење Gage.
Со производот

Таа е поголема од информацијата

Бренд Име:
DRELD
DIY Материјали:
Дрво
Број На Модел На:
Темата Мерење Gage
Материјал:
Челик
боја:
Сребро.
виткање должина:
66mm
Пати дебелина:
12mm
вкупна должина:
110mm
Вкупна Ширина:
55мм
Производи во категоријата