.

.

Трговија на големо 40pcs/многу Sozzy Градина Грешка Зглоб Штракаат и Нога Чорапи бебе штракаат играчки (20 компјутери половината+20 компјутери чорапи)/многу

Трговија на големо 40pcs/многу Sozzy Градина Грешка Зглоб Штракаат и Нога Чорапи бебе штракаат играчки (20

DEN 2138.00
DEN 2250.24

Од стоката
Во магацинот

Ние ќе ги искористиме на воздушни меури, за да заврши на предмети внимателно
Напомена : Тоа го има регистрирано e-mail и заеднички mail .
Само неисправни производи ќе бидат понудени на берза. Ве молиме контактирајте со нас преку e-mail, пред да се вратат на неисправни објект.
Технички Детали
Играчки расте со бебиња и се ужива во нови начини како оди со месеци
Види : Светла контрастни бои и pattens стимулира визија
Слушнете : Rattles и crinkles развие аудитивни сетила
Допир : Различни текстури да зафат и земи ја насочите моторни вештини
Охрабрува бебе да се стигне и grab,будењето мускулите. (GMT +8) од понеделник до петок
- 8 : 30 сум.Ви благодариме . Препорачана пошта треба да се обрне на други $2 .5-15см, тоа е одговара за бебето зглоб во рок од 13cm, ве молиме проверете дали одговараат за вашето бебе
Пакет содржина :
100% Сосема Нов
Нога пронаоѓач + Рака пронаоѓач
Превозот :
Предмети ќе бидат испратени до сите земји низ светот, (руски Пост беше влијае со LCACS, па локалните пошта испорака на услуги (вклучувајќи ЕМС) ќе биде одложен многу пати) трошоците За превозот за сите земји кои се исти.
Бебе се Види Зглоб Штракаат раце нозе Rattles Нога Чорапи finders Играчки нови
Производителот Опис Стави на симпатична градина карактер чорапи на бебето нозе и rattles на нејзиниот зглобовите и да се види како таа се дознава дека тресење нејзините нозе и раце, таа може да се направи звук. Објектот ќе биде предаден во рок од 1-2 дена Овој пакет ќе биде пратена од Кина Воздухопловната Пост или HK пост воздухопловната Предмети ќе се провери внимателно пред да испраќаат.
Машина за миење,собори сува. Се врати ставки треба да содржи оригиналното пакување и сите додатоци. (GMT +8) на неделата
- Нашата канцеларија е затворена за државни празници (Кина).

Таа е поголема од информацијата

Бренд Име:
sozzy
Материјал:
Платно
Возраст Опсег:
13-24 Месеци,0-12 Месеци,< 3 години
Карактеристики:
Мека,Полнети
Предупредување:
Не се јадат
Обликот:
Животните
Пол:
Унисекс
Број На Модел На:
SZ063+SZ064
Димензии:
штракаат должина
Пакет:
Се поставува
Големина:
16*10*3
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)
Производи во категоријата