.

.

Луксузен Бренд Жена Торба 2017 Дама Чанти Вистински Кожни Торби За Жените Гласник Рамо Секојдневен Дами Кожна Торба Женски X63

Луксузен Бренд Жена Торба 2017 Дама Чанти Вистински Кожни Торби За Жените Гласник Рамо Секојдневен Дами Кожна

DEN 1001.00
DEN 2001.12

Од стоката
Во магацинот


вистински фото

Таа е поголема од информацијата

Големина:
(30cm
Тип На Објект:
Чанти
Внатрешни работи:
Внатрешни Работи Оддел,Внатрешни Работи Копче Синџир Држачот За Мобилен Телефон Џеб,Внатрешни Работи Патент Џеб,Внатрешни Работи Слот Џеб
Вистински Тип На Кожа:
Кравја Кожа
Декорација:
Шупливи Out,Diamonds,Tassel,Sequined,Button,Lock,Feathers,Ribbons,Lace,Ruffles,Appliques,Letter,Scarves,Flowers,Bow,Beading,Цртан Филм Печатење,Занитвам,Везови,Крзно,Ruched
Пол:
Жените
Стил:
Повик
Обвивка Материјал:
Полиестер
Затворање Тип:
Патент
Чанти Тип:
Рамо Кеси
Шаблон Тип:
Цврста
Тврдост:
Мека
Број на Рачки/Ремени:
Еден
Видовите на вреќи:
Рамо & Чанти
Главен Материјал:
Вистинска Кожа
Повод:
Партија
Бренд Име:
CHISPAULO
Обликот:
Повик Tote
Надворешноста:
Отворете Џеб
1:
Познатите Брендови Дизајнер На Чанти Висок Квалитет Tote Торба
2:
Луксузен Бренд Жените Дизајнер На Чанти Висок Квалитет
3:
Crossbody Кеси За Жените Bolsa Femininas
4:
Жените Purses И Чанти Дами Кожна Торба
5:
Кожни Торби За Жените Масло, Восок Кожна Чанта
6:
жена кеси 2017 торба чанта модни чанти
7:
Жена Чанти Кеси За Жените 2017
8:
100% вистински кожа Жените Торба Познатиот Дизајнер на Чанти
9:
Луксузен Бренд Дизајнер на Чанти Висок Квалитет Вистински Кожни чанти
0:
Cowhide Женски Вистински Кожни Торби За Жена Чанти
Производи во категоријата