.

.

Памук Новородено Бебе Бебе Момче Девојка Кратко Sleeve Писмо Печатени Bodysuit Playsuit Памук, Бебе Облека, Облека Лето

Памук Новородено Бебе Бебе Момче Девојка Кратко Sleeve Писмо Печатени Bodysuit Playsuit Памук, Бебе Облека,

DEN 140.00
DEN 175.20

Од стоката
Во магацинот

(Со исклучок на contrived damagement или misusage).
Но, понекогаш меѓународни испорака е во голема мера зависи од Курирска Компанија и локалните обичаи/давачки.
Предметите ќе бидат испратени од страна на USPS во САД, Апсолутно Безбедно! СЕКОЈ ПАКЕТ ИМААТ СЛЕДЕЊЕ НА БРОЈ . Ви благодариме за вашето разбирање.
1 инч = 2.
Меѓународни Купувачи Ве Молиме Имајте Во Предвид :
Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.
Испорака Метод :
Предметите ќе бидат испратени од страна на Кина Пост , Тоа ќе потрае 15-25 работни дена од пратката датум.54 см
Ве молиме имајте предвид дека благо боја разлика треба да биде прифатлив се должи на светлина на екранот.
Објектот ќе биде испратена до купувачот Ebay превозот адреса САМО, па ве молиме да ја ПОТВРДИТЕ вашата е достапна адреса на Ebay пред се плати преку paypal. Тоа ќе трае 7-12 работни дена од пратката датум.
Ние исто така снабдување со DHL, UPS-от, EMS изразат испорака, но треба платат повеќе пари за да го изразат испорака. Ви благодариме.)
Shiping Време :
Сите предмети ќе бидат испратени до вас во рок од 3 работен ден (во работни денови - понеделник до петок) исплата е расчисти на продавачот страна
Проценето време на испорака
Меѓународниот пакет трае околу 15-20 дена да брод на дестинација; Од поштата минатото превозот статистички извештај, тука подолу е доаѓањето олово време перформанси табела за некои земји, што е за купувачот референца само. Пакет се вклучени : 1 x Romper Големина Табела : Големина
Должина Градите*2 Возраст Совети 70 38 CM 24 СМ 0-3 Месеци 80 40 СМ 25 СМ 3-6 Месеци 90 42 СМ 26.
ве молиме проверете ги мерење на табелата внимателно пред да го купи објектот. Овие трошоци се на купувачот одговорност.

Таа е поголема од информацијата

Дете НИ Големина:
3M, 6M, 12M, 18 МИЛИОНИ
Тип На Објект:
Bodysuits
Одделот За Името:
Бебето
Стил:
Моден
Број На Модел На:
бебе bodysuit
Јака:
О Деколте
Пол:
Унисекс
Sleeve Должина(cm):
Краток
Шаблон Тип:
Писмо
Материјал:
Памук,Полиестер
Бренд Име:
pudcoco
Производи во категоријата