.

.

11pc мешани Антички Сребрен Шарм Pendant Едрење Серија Алатки водител на Накит Одлуки Наоди DIY Шарм рачно изработени

11pc мешани Антички Сребрен Шарм Pendant Едрење Серија Алатки водител на Накит Одлуки Наоди DIY Шарм рачно

DEN 101.00
DEN 111.84

Од стоката
Во магацинот


11pc мешани Антички Сребрен Шарм Pendant Едрење Серија Алатки водител на Накит Одлуки Наоди DIY Шарм рачно изработени
Погледнете го овој мила колекција на забава малку девојка тематските шарм!
Ќе добиете 11pieces :
Совршен за шарм нараквици, приврзоци, обетки, патент повлекува, ознаки и клучните алки!
Овие шарм се направени од цинк легура метал кој е доведе и никел слободни
Мерењата се движат од 10мм да 35mm

Таа е поголема од информацијата

Тип На Објект:
Шарм
Парична казна или Моден:
Моден
Шарм Тип:
Азбуката, Датуми & Бројки
Метали Тип:
Цинк Легура
Материјал:
Метал
Бренд Име:
среќа око
Стил:
Чешка
Број На Модел На:
EY833
боја:
антички сребрен
Материјал:
Легура
Производи во категоријата