.

.

Црна Eyeglass Рамки Myopia Очила -1 -1.5 -2 -2.5 -3 -3.5 -4 -4.5 -5.5 -6 F05

Црна Eyeglass Рамки Myopia Очила -1 -1.5 -2 -2.5 -3 -3.5 -4 -4.5 -5.5 -6 F05

DEN 48.00
DEN 57.12

Од стоката
Во магацинот


Опис :
Сила : -1 -1.5 -2 -2.5 -3 -3.5 -4 -4.5 -5.5 -6
Модерен и издржливи Спецификација : Материјал : Пластични & Смола Големина : (L*W) 12.5*13.7 cm/ 4.92"*5.39" (прибл.), се вклопат за повеќето луѓе Боја : Како на сликата покаже Кол : 1 Компјутер
Забелешка : Големина за рачни мерења на локации, може да биде од 0 до 1 см грешка, припаѓа на нормален феномен. Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме!
Пакетот вклучува :
1 X Myopia Очила

Таа е поголема од информацијата

рамка боја:
Myopia 100, Myopia 150, Myopia 200, Myopia 250, Myopia 300, Myopia 350, Myopia 400, Myopia 450, Myopia 500, Myopia 550, Myopia 600
Тип На Објект:
eyewear
Eyewear Тип:
читање очила
Пол:
Унисекс
Леќи Во Боја:
Јасно
Оптички Леќи Атрибут:
огледало
Леќи Материјал:
Акрилик
Број На Модел На:
K4UBBD9099%
Рамка Материјал:
Пластични
Обложување:
HMC
Производи во категоријата