.

.

LZJN Hight Половината Макси Здолништа Женска Лето Плажа Здолниште 2017 Шупливи Од А-линија Saias Голема Полите Памук Долго Здолниште Jupe Longue

LZJN Hight Половината Макси Здолништа Женска Лето Плажа Здолниште 2017 Шупливи Од А-линија Saias Голема Полите

DEN 1444.00
DEN 2831.52

Од стоката
Во магацинот

За Stock Change :
Како што некои стилови за пред-продажба и некои стилови за изменуваат, обработка време трае околу 5-25days. Ако не можете да се одлучите големината, pls ни се обратите за помош. Ако објектот е надвор од акциите откако ќе се плати, ние ќе ја напушти својата цел порака за промена, или реконструкција, како сакате, го цениме за вашиот ран одговор.
За Превозот Политика :
1.
За Политика На Враќање :
Објектот ќе бидат проверени пред превозот, ако не ви се допаѓа или големината непогодни, pls се врати на објектот со оригинални делови, додатоци во 7days по приемот, ние ќе наплата откако ќе се добие врати пратката.
LZJN Hight Половината Макси Здолништа Женска Лето Плажа Здолниште 2017 Шупливи Од А-линија Saias Голема Полите Памук Долго Здолниште Jupe Longue
Описи
Информации За Објектот
Модел БР. За Големина На :
Не сите големина споделување на еден стандард. Обично вистинската боја е потемна од фотографијата.Обично ние треба да се остави најмалку 2-4cm простор за удобно.
Се прилагодите
Прифатете
Dropship
Прифатете
Големина на :
Модел Информации : Висина : 160cm Тежина : 42kg
Големина(cm)
Еластичен Појас
Хип
Должина
Дното
Една Големина
64~98
160
82
290
Answer : ___________________________ Note :
1.3937 инчен,1inch=2.Ние ќе брод преку CN Пост,хонг конг Пост или СЕКРЕТАР Пост со следење на број, како што е евтин и може да помогне да се избегнат Царинската Такса.Големина на несовпаѓање на 1-3cm постои бидејќи на прирачник за мерење.Pls бидете сигурни име, адреса, поштенски код и TEL NO.
PX31085
Материјал
Еден слој Памук, Лен
Боја
Црна, Бела
Карактеристики
Цврст, На Висина На Половината, Еластичен Појас, Шупливи Надвор Полите, Џебови, Замав Здолниште, Макси Здолниште, Здолништа Женска, Jupe Femme, Faldas Mujer, Saias
Сезоната
Лето
Големина
Бесплатни Големина
Одговараат на
Сите Старосни Групи
Состојба
100% Сосема Нов
Стил
Оригиналниот Дизајн 2017 Лето Долго Здолниште
Забелешка
Поради темната боја, памук и лен ткаенини карактеристики,боја ќе биде лебдеше за неколку пати кога ќе се мијат,ве молиме измијте го со студена вода одделно,избегне впива за долго време и bleacher.

Таа е поголема од информацијата

Големина:
One Size
Пол:
Жените
Бренд Име:
LZJN
Шаблон Тип:
Цврста
Силуета:
А-Линија
Декорација:
Шупливи Надвор
Фустани Должина:
Глуждот Должина
Стил:
Повик
Број На Модел На:
PX31085 шупливи надвор здолниште
Материјал:
Памук
Половината:
Природни
боја:
Црна, Бела
една големина:
2017 лето здолниште
Здолништа:
макси здолниште
jupe longue:
долго здолниште
faldas largas:
saias
памук здолниште:
Бохемски
сите натпревар:
здолништа женска
жените здолниште:
Chinoiserie
класично здолниште:
faldas mujer
saia longa:
jurken
Производи во категоријата