.

.

80mm Црна Азија Кварц фенг шуи топката Кристална Топка со база Сфера Мода Табела Оркестарот среќно Топката Бесплатен Превозот

80mm Црна Азија Кварц фенг шуи топката Кристална Топка со база Сфера Мода Табела Оркестарот среќно Топката

DEN 986.00
DEN 1232.64

Од стоката
Во магацинот


Таа е поголема од информацијата

Бренд Име:
Hyaline&Дора
Материјал:
Кристално
боја:
Црна
Тема:
самовила
Големина:
80mm
база:
1.4*1.4*0.8 инч
Материјал:
k9 кристално
Тип:
Настан & Партија Материјали
топката декорација:
fengshui топка
SKU:
HD140609GS-6+GS4
Употреба:
Дома декорација
Производи во категоријата