.

.

YINTAL Светла Сребро Мажите е Класичен двострано Прирачник Жилет Долга Рачка за Безбедност Жилети Бричење 1 Жилет Едноставно пакување

YINTAL Светла Сребро Мажите е Класичен двострано Прирачник Жилет Долга Рачка за Безбедност Жилети Бричење 1

DEN 553.00
DEN 650.88

Од стоката
Во магацинот

информација за производот : Материјал : месинг + алуминиумски Процес : позлата Големина на : 109 * 41 * 24 мм Тежина : 112g пакување листа : 1 x жилет(Едноставна пакување)

Таа е поголема од информацијата

Тип На Објект:
Жилет
Број На Модел На:
YT-W02S
Големина:
109*41*24 mm / 4.29*1.61*0.94
Пол:
Машки
is_customized:
Yes
Употреба:
Лицето,Бикини,Underarm,Телото
Бренд Име:
YINTAL
Материјал:
Дувачкиот + алуминиумски
боја:
светла сребро.
пакување листа:
1 жилет
Тежина:
112g
Производи во категоријата