.

.

Децата Облека Бебе Девојка Деца Вечер Партија Фустани За Девојка Свадба Принцеза Облека 2017 Солидна Боја На Лак Модератор Костим

Децата Облека Бебе Девојка Деца Вечер Партија Фустани За Девојка Свадба Принцеза Облека 2017 Солидна Боја На

DEN 2134.00
DEN 2134.08

Од стоката
Во магацинот


Големина Биста/cm Половината/cm Рамо Ширина/cm за Висина/cm 2 T 53 51 27 90 3 T 53 54 28 100 4 T 60 57 29 110 5 T-6 T 64 60 30 120 7 T-8 T 67 64 31 130 9 T-10 T 71 66 32 140 11 T-13 T 75 69 33 150 14 T 80 72 34 160 15 T 85 76 35 170
Answer : ___________________________ NOTE :
1. Големината може да има 2-3cm се разликува поради прирачник за мерење.
2. Ве молиме да строго ги следат големината на табелата за да изберете големина. Не го одберете директно во зависност од вашите навики.
Како да контактирате со нас?
Ако имате било какви прашања, можете да контактирате со нас .Како што се боја, големина.Поради временската разлика,
понекогаш не може веднаш да одговори, се надевам дека пријатели може да се разбере.Се надеваме дека може да имаат пријатен шопинг искуство.
Што треба да обрнете внимание за да кога ќе нарачате?
За цел да биде повеќе точни за да стигнат до вашата локација,
Се надевам дека ќе може да се пополни во правилна телефонски број, име и презиме, точната адреса и поштенски код.
Купи заштита на времето доаѓа до крајот, она што можеме да направиме?
Поради логистика одложувања, понекогаш наредби се одложени. Ако купите заштита е за да завршите, не сте добиле наредба,
не грижете се.Навремено контактирајте со нас, ние може да ви помогне да се прошири купување заштита. Се надевам дека ќе може да се разбере.
Повратни информации
Вашето мислење е многу важно за нас, се надеваме дека може да се даде проценка и слики, ние ќе го направи подобар.
пред да ни даде Три ѕвезди или две ѕвезди евалуација,ве молиме контактирајте со нас,
ние ќе се потрудиме да го реши вашиот проблем, се надевам дека ќе има добар шопинг искуство

Таа е поголема од информацијата

Дете НИ Големина:
2T, 8T, 9T, 10T, 11T, 12T, 13T, 14T, 4T, 5T, 6T, 7T, 3T
Одделот За Името:
Деца
Пол:
Девојки
Бренд Име:
Голем Бакнеж
Фустани Должина:
Глуждот Должина
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Силуета:
Бал
Sleeve Стил:
Редовни
Материјал:
Voile,Почит Свила,Памук,Чипка
Шаблон Тип:
Цврста
Вграден Градник:
No
Јака:
Екипажот Вратот
Број На Модел На:
BT008
Стил:
Формално
Sleeve Должина(cm):
Половина
Декорација:
Appliques
Принцеза Се Облекуваат:
vestidos infantil
облека fille:
roupa infantil menina
свадба фустан:
деца фустани за девојки
девојки облека:
девојка се облекуваат
vestidos:
vestido infantil
Производи во категоријата