.

.

vilaxh T50 Пикап Ролери За Epson T50 L800 R250 R270 R280 R290 R330 R390 А50 RX610 RX590 L801 Печатач Feed Roller

vilaxh T50 Пикап Ролери За Epson T50 L800 R250 R270 R280 R290 R330 R390 А50 RX610 RX590 L801 Печатач Feed Roller

DEN 384.00
DEN 436.80

Од стоката
Во магацинот

Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број. Купи со доверба!
2. Нарачки обработени во рок од 24-48 часа на плаќање проверка. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Пред купување, ве Молиме бидете сигурни дека вашата адреса за е точно. Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив!
.
Гаранција :
1. 12 месеци Производителот 's Гаранција . Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ. Ние ќе ги пратите на
пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Ако може да се't работа веднаш по завршувањето на аукцијата се затвори, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена. Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката.vilaxh T50 Пикап Ролери за Epson T50 L800 R250 R270 R280 R290 R330 R390 А50 RX610 RX590 L801 Печатач Feed Roller
Пакетот Вклучува :
1 Pcs X Превземање на Ролери
Пакување Тип :
Боја кутија за пакување Печатач Модел : За Epson T50 L800 R250 R270 R280 R290 R330 R390 А50 RX610 RX590 L801
Превозот :
1. Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака. Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход. Се врати превозот е да се плати од страна на Купувачот. Ве молиме контактирајте ме пред да се врати. Ако не сте задоволни кога ќе го добиете вашиот објектот, ве молиме вратете го во рок од 30 дена за замена или пари назад. Ние прифаќаме Alipay,. Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се вратија во нас, во рамките на гарантниот период (и во оригиналното пакување, ако е можно). Или не, ве молам, точно пред исплата.
Плаќање :
1.
Политики :
1. Нашата цел е задоволството на клиентите!
4.

Таа е поголема од информацијата

Број На Модел На:
превземање на ролери
Бренд Име:
vilaxh
боја:
Други
Тип:
Други
КОЛИЧИНА:
1pcs
Сертификати:
ISO9001, ISO14001, SGS,STMC
Пакување тип:
Боја кутија за пакување
T50:
за Epson T50
R250:
За Epson R250
R390:
За epson r390
R330:
За epson r330
L800:
За epson l800
Модел:
T50 P50 R270 R390 R330 TX650
R270:
За Epson R270
Производи во категоријата