.

.

Лесно се Фати 183pcs/set 3D Риболов Намамат Очи Мешана Боја Летаат Врзување Материјал Holographic Око DIY Риболов Додатоци Налепница

Лесно се Фати 183pcs/set 3D Риболов Намамат Очи Мешана Боја Летаат Врзување Материјал Holographic Око DIY Риболов

DEN 71.00
DEN 105.60

Од стоката
Во магацинот


Лесно се Фати 183pcs/set 3 D Риболов Намамат Очи Мешана Боја Летаат Врзување Материјал Holographic Око DIY Риболов Додатоци Налепница
1) Бренд Име : Лесно Се Фати
2) Материјал : Пластика
3) Боја : Мешана Боја (Боите може да бидат различни од слики)
4) Големина : 3мм, 4mm, 5mm, 6mm
5) Количина : 183pcs/set 3мм : 45pcs 4mm : 48pcs 5mm : 45pcs 6mm : 45pcs
1. Купување заштита работи надвор, но пакет се уште е во транзит. Датум на испорака ќе биде продолжен од страна на 10~30 дена, доколку пакетот се уште не е доставена, ние ќе се вратат сите на вашите пари. 2. Нема следење на информации. Ве молиме следете го вашиот пакет на 17track веб-страница по пакет се испраќаат надвор. Ако се уште не постои следење на информации за 7 дена подоцна, ни остави порака за ПОБРЗО. 3. Погрешно производи или погрешно квантитет. Постои етикетата на пакувањето, ве молиме да ни го покаже слики од етикетата и производи, ако тоа е наша грешка, ние ќе испрати сте нов точен производи или делумно враќање на пари за вас. 4. Превозот. Сите пакети ќе биде предаден во рок од 3 дена по уплата е потврдена, на delivey време може да биде одложен поради одмор, лошите временски услови, царина или други услови, ви благодариме за вашето разбирање. 5. Повратни информации. Вашата сите пет ѕвезди позитивни повратни информации е прифатена, ако сте задоволни со нашите производи, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате ако не сте задоволни. Ви благодариме! 6. Спорот. Тоа има лоши ефекти на нашето продавница ако отворите некој спор, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе им обезбеди најдобри решенија за да ги задоволи вас.

Таа е поголема од информацијата

Позиција:
Океански Брод Риболов,Океан Плажа Риболов,Океанот Рок Fshing,Езеро,Резервоар Езерцето,Река,Поток
категорија:
Намамат Додатоци
Тип:
Вештачки Мамки
Бренд Име:
лесно се фати
Број На Модел На:
Риболов Очи
Материјал:
Пластични
риболов вид:
Летаат Риболов
Пакет:
Висок Квалитет OPP Вреќа
Големина:
3mm, 4mm, 5mm, 6mm
боја:
мешана боја
Количина:
183PCS/SET
Производи во категоријата