.

.

MDWNR15/MDWNL15 S25S-MDWNR15 ЦПУ струг внатрешна дупка вртење алатка род 95 Степен Внатрешни вртење алатка S25-MDWNL15 DNMG110408 insert

MDWNR15/MDWNL15 S25S-MDWNR15 ЦПУ струг внатрешна дупка вртење алатка род 95 Степен Внатрешни вртење алатка

DEN 448.32

Од стоката
Во магацинот


Забелешка: овој производ не содржи вметнете;Вклучува Завртка shim клуч менгеме Алатка Носителот додатоци
Цврстина : 42-45 Материјал : ХСС
Фабриката за директна продажба, трговија на големо предност : Нашите главни производи се : карбид нож, Нашите главни производи се : Grooving, Вртење, Мелење Алатка, карбид инсерти, рударство, & геолошки алатки, род, запечатување прстен, цртање умре и се тркалаат, карбид Прачки, карбид Плочи, карбид anvils и карбид топки, Суровини, груб, Итн. Ние ве охрабруваме да ги достават на вашите посебни барања за котација. Ако сакате да се промени на адресата, pls ни e-mail со 24 часа откако ќе се направи исплата.

Таа е поголема од информацијата

Дупка Со Дијаметар Од:
S25S MDWNR15, S25S MDWNL15
Број На Модел На:
S25S-MDWNR15/MDWNL15
Примена:
Вртење Алатка
Производи во категоријата