.

.

BEFORW Лесна Push Up Градник Жица за Слободни Школка Жените Градник Прилагодливи Bralette Солидна Удобност Секси Градник долна облека на Жените долна Облека

BEFORW Лесна Push Up Градник Жица за Слободни Школка Жените Градник Прилагодливи Bralette Солидна Удобност

DEN 396.00
DEN 719.52

Од стоката
Во магацинот


НИ Големина ЕУ Големина Под Биста на Биста-Under Bust Биста Минус Под БИСТА на Пример : A : биста : 90(cm) Б : Според Биста : 80(cm) 90 - 80 = 10 Биста - Под Биста = 10(cm) КУПОТ Големина Изберете : B 32 A 70 A
65-69
(cm) 7-9(cm) 32 B 70 B 10-12(cm) 32 C 70 C 13-16(cm) 32 D 70 D 16-19(cm) 32 E 70 E 19-22(cm) 34 A 75 A
68-72
(cm) 7-9(cm) 34 B 75 B 10-12(cm) 34 C 75 C 13-16(cm) 34 D 75 D 16-19(cm) 34 E 75 E 19-22(cm) 36 A 80 A
72-73
(cm) 7-9(cm) 36 B 80 B 10-12(cm) 36 C 80 C 13-16(cm)
A : биста
Б : Според Биста 36 D 80 D 16-19(cm) 36 E 80 E 19-22(cm) 38 A 85 A
73-77
(cm) 7-9(cm) 38 B 85 B 10-12(cm) 38 C 85 C 13-16(cm) 38 D 85 D 16-19(cm) 38 E 85 E 19-22(cm) 40 A 90 A
77-80
(cm) 7-9(cm) 40 B 90 B 10-12(cm) 40 C 90 C 13-16(cm) 40 D 0 D 16-19(cm) 40 E 90 E 19-22(cm) Забелешка : 1. Ве молиме да строго ги следат големината на табелата за да изберете големина. Не го одберете директно во зависност од вашите навики. 2. Големината може да има 2-3cm се разликува поради прирачник за мерење. Ве молиме имајте во предвид кога ќе се измери.

Таа е поголема од информацијата

Чаша Големина:
70B, 75B, 75C, 80B, 80C, 85B, 85C, 90C
Тип На Објект:
Градници
Пол:
Жените
Градник Стил:
Лесна,Push-Up,Еден-Парче
Рака Тип:
Конвертибилна Ремени,Прилагодени-ремени
Затворање Тип:
Четири Кука-и-око,Назад Затворање
Куп Форма:
Три Четвртини(3/4 Чаша)
Број На Модел На:
s58
Шаблон Тип:
Цврста
Бренд Име:
BEFORW
Стил:
Секојдневниот
Поддршка Тип:
жица за слободни
Материјал:
Најлон
Декорација:
Никој
Производи во категоријата