.

.

Бесплатен превозот obrou 500pcs 30ml Пенкало Форма Шишиња Течни Шише Црни Пластични Празни пенкало, стил dropper шише

Бесплатен превозот obrou 500pcs 30ml Пенкало Форма Шишиња Течни Шише Црни Пластични Празни пенкало, стил dropper

DEN 8016.00
DEN 8438.40

Од стоката
Во магацинот

Квалитетот на нашата култура 30ml Пенкало Форма Шишиња Течни Шише Црни Пластични Празни пенкало, стил шише Серија Серија 040 Пластични Тип ЈП Avaible Големина 30ml Тип на Совет Долги тенки совет Капа Тип Кристал завртка капа боја Бела, Црна Пакет 100pcs за пакет
Почитувани клиент :
Друга големина треба да биде побарано да нашите услуги.
Добредојдовте на вашата посета...
1. Стр roduct Слика

2. Пакување
3.Превозот
4. Нашите услуги
Нашиот успех зависи од вашето задоволство, па вашите повратни информации е многу важно за нас, ние ќе биде многу го ценат, ако може да ни даде позитивни повратни информации, ви благодарам многу!!
5. Компанијата Вовед Гуангжу Obrou Пакување Производи Co., Ltd.
Мојата компанија процесот на производство и растително дизајн според GMP барања за декорација. Опремени со напредна физика, откривањето на бактерии тестирање објекти; софистицирани автоматски шприцоване, удар во калапи, вбризгување водат удар лиење машини и опрема; прецизност на различни видови на производство инструментално. Компанијата има строги за управување со квалитет, како и високо-квалитетни кадри тим. Производи на високи стандарди, со висок квалитет за да победат на домашен фармацевтски производители се препознаваат, се повеќе "Chengzhao сите патници" е поддршката и довербата на клиентите.
Компанијата е главни производи : полиестер ( ПЕТ ), ниска густина полиетилен ( ПЕНП ) капки за око шише; висока густина полиетилен ( HDPE ) солидна медицина шишиња; полиестер ( ПЕТ ) течни медицина шише пакување; надворешна ниска густина полиетилен ( ПЕНП ) маст цевка. Производ извршен стандард : П/XTKT4-2003, YY0057-91, Q/19 STKT01-2001, Q/19 STKT02 - 2001 година
Ние wholeheartedly добредојдовте на клиентите доаѓаат за бизнис преговори, соработка, win-win!

Таа е поголема од информацијата

Спецификации:
30ML
боја:
Црна
Материјал:
PE
Тип На Објект:
Refillable Шишиња
Бренд Име:
OBROU
Број На Модел На:
SE#040
Име на производ:
Црно Пенкало Форма Dropper Шишиња
типот на ззп:
Кристал Кап Завртки
капа бои:
Црна
совет:
Долги Тенки Совет
шише материјал:
ЈП (транспарентна)
содржи:
Шишиња, Капи, Совет
Капацитет:
30ML
оем:
Добредојде
Пакет:
500pcs за пакет
Големина:
30ml
Производи во категоријата