.

.

10pairs/многу 3,5 мм Златен Куршум Банана Конектор Приклучок машки женски За рк ESC Батеријата Мотор

10pairs/многу 3,5 мм Златен Куршум Банана Конектор Приклучок машки женски За рк ESC Батеријата Мотор

DEN 87.00
DEN 92.16

Од стоката
Во магацинот


3.5 mm Златен Куршум Банана Конектор Приклучок машки женски За рк ESC Батеријата Мотор

Таа е поголема од информацијата

Бренд Име:
Mitoot
Материјал:
Метал
РК Делови и Accs:
Мотори
Четири тркала Атрибути:
Монтажа
Алатка Материјали:
Батеријата
За Возило Тип:
Хеликоптери
Број На Модел На:
Y302+Y402
Технички параметри:
Вредност 2
Употреба:
Возила & Remote Control Играчки
Надградба На Делови/Додатоци:
Златен Куршум Конектор
Далечински Управувач Периферни Уреди/Уреди:
Златен Куршум Конектор
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)
is_customized:
Yes
Производи во категоријата