.

.

(15PCS/КУТИЈА) мини брзо Жица wago Конектор ДСП-212 213 215 Универзална Компактен Жици Конектор Диригент Терминал Блок

(15PCS/КУТИЈА) мини брзо Жица wago Конектор ДСП-212 213 215 Универзална Компактен Жици Конектор Диригент Терминал

DEN 67.00
DEN 115.20

Од стоката
Во магацинот

Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги.
ИМАЈТЕ на ум : тоа е само направени во Кина!!!
Име на производ : Wire конектор
Номинална Напон : 400 V
Номинална Импулс Напон : 4 KV
Количина : 5pcs 212 + 5pcs 213 + 5pcs 215
100% Нови, Никогаш Не Се Користи.
Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress.5mm2(еден тешко жица), 0. Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите. Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА.
Име на производ : 2 пол Универзална wire конектор
Број на модел : ДСП серија
Материјал за Изолација : модифицирани најлон(PA66)
Контакт материјал : бакар phosphor
Жица пресек : 0. Ако имате било какви проблеми, ве молиме да бидат слободни да контакт прво пред да остави негативни повратни информации. По Услуга
Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена.
Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашиот po#. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ! Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина.
Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира. Повратни информации
За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас. ИЛИ, можете да изберете да имате замена.08~4mm2(мулти мека жица)
Боја : Сива+Портокал
Номинална Струја : 32 A
Номинална моќност : 7 KW
Мерач : 28~12 AWG
Лента должина : 9 - 10мм
Пакет : 5pcs 212 + 5pcs 213 + 5pcs 215
Испорака
Плаќање
Ние прифаќаме Alipay, T/T, Western Union и Visa платежни.

Таа е поголема од информацијата

боја:
транспарентен, сива
Пакет:
1 кутија
Бренд Име:
qgt
Број На Модел На:
BR-412 413 415
Номинална струја:
32A
солидна жици големина:
0.08-2.5mm2
парична казна верижен жици:
0.08-4.0mm2
Лента Должина:
9-10мм
Примена:
Кабел Конектор
Тип:
wire конектор
Изолација Материјал:
Модифицирани најлон(PA66)
Контакт материјал:
phosphor бакар
Поврзете жица спецификации:
мека жица
Производи во категоријата