.

.

CMK2055 4 Шепа Врежани Милениче Спомен Накит Високо Полиран Keychain Cremation Пепел Keepsake chaveiro

CMK2055 4 Шепа Врежани Милениче Спомен Накит Високо Полиран Keychain Cremation Пепел Keepsake chaveiro

DEN 431.52

Од стоката
Во магацинот

Отпорност на силна киселина ,алкално.
Производот се покаже
Квалитетот Gurantee
Имаме 30days.
За Нас
Ние сме професионални накит maiking фабрика, со долгогодишно искуство во Накит линија. Тоа исто така може да се користи за да се
држете мелени цвеќиња, заклучување на косата, нечистотија или песок од еден незаборавен локација, или на било кој друг мал објект што сакате да ги задржите
блиску до твоето срце.

Таа е поголема од информацијата

Тип На Објект:
Клучни Синџири
Парична казна или Моден:
Моден
Метална боја:
сребро позлатен
Бренд Име:
impressjewelry
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Стил:
Повик/Спортски
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Материјал:
Метал
Број На Модел На:
CMK2055
Пол:
Унисекс
Обликотшема:
Срцето
Корисни:
Cremation Копче Синџири За Ahes
Шарм Тип:
Cremation Копче Синџири
Стил:
cremation накит
Повод:
Годишнина, Ангажирање, Подароци, Партија, Свадба
прилагодено лого:
Ласерски И Engrave Како Вашето Барање
квалитет:
AAAAA+
Продажбата Начини:
фабрика директни
боја:
Сребрена, Златна, се Зголеми Златна, Црна, Розова и сл.
Пакет:
1 BUC Во Мали Oppbag
Место на Потекло:
DongGuan Кина
Производи во категоријата