.

.

Перисталтиката Пумпа Индустриски Протокот на Тип V6-12L YZ35 1.2 - 12000 ml/min CE Сертификација Една Година Гаранција

Перисталтиката Пумпа Индустриски Протокот на Тип V6-12L YZ35 1.2 - 12000 ml/min CE Сертификација Една Година

DEN 109439.52

Од стоката
Во магацинот


Основана во 2009 година, ние сме посветени да служи на нашите клиенти со големи производи и одлична услуга, додека одржување на висок квалитет и ниски цени. Ве молиме потврдете го вашиот превозот адреса, кога се врши плаќање.
Пумпа глава : YZ1515x. Ве молиме бидете сигурни дека на корисниците име е вашето полно име и постои SRSP pick-up услугата станица во вашиот град пред ставање на ред.
Плаќање
1. Ние прифаќаме Alipay (Зачувам Услуга), Кредитна Картичка, Бразил Boleto и други методи на плаќање. Доколку имате потреба, можете да контактирате со нас и тоа ќе ни биде големо задоволство да ви обезбеди висок квалитет на производи со разумна и атрактивна цена.
Мотор : Stepper мотор со 4,3 инчен LCD Екран на Допир, која може да динамичен екранот работниот статус. И ние сме единствените одговорни за превозот цена кога објектот е оштетен или не како што е опишано. Стр закуп оставете го вашиот CPF или CNPJ број кога ставање на вашата нарачка.14 kg Излез Притисок 0.
Внимание : Според најновите RU царинска политика, купувачот може да има потреба да се обезбеди пасош информации, линк на стоки и на Даночните ID при увоз. Ви благодариме за вашето разбирање и соработка.01 ml Точноста Назад Вшмукување Агол 0-360 0 LED Дисплеј Надворешната Контрола 0-5 V, 0-10 V, 4-20 m A Потрошувачка на Енергија за Напојување НАИЗМЕНИЧЕН 220 V и±10%, 50 Hz/60 Hz
AC 110 V и±10%, 50 Hz/60 Hz Средина Температура 0-40 °C Релативна Влажност Вози Димензија 302 x 223 x 275 mm Вози Тежина 13.
Пратката & Политика На Враќање
Испорака
Ние можеме да брод на нашиот објект со Fedex, ТНТ, DHL, EMS, итн.
Значи, ако viscidity на течноста која ќе се користи е сличен како вода, ве молиме контактирајте со нас, прво да ни кажете за намена(пренос или дистрибуција), max проток треба, и спецификација на течноста што се користат (viscidity, corrosivity).

Таа е поголема од информацијата

моќност:
Електричен
Употреба:
Вода
Број На Модел На:
V6-12L
Притисок:
Низок Притисок
Standard or Nonstandard:
Стандард
Бренд Име:
САД Цврсти
Примена:
Хемија пумпа, пумпа за отпадни води,мерење пумпа
Теорија:
перисталтиката пумпа
Гориво:
Електричен
Структура:
перисталтиката пумпа
Пумпа за главата:
YZ1515x
Цевки Големина:
73#, 82#, факултативна
Проток По Канал:
1.2 - 12000 ml/min по канал
Производи во категоријата