.

.

Врвен Квалитет 7.4 V 1.8 Ах BP-511A Батеријата за Canon PowerShot EOS 300D 10D 20D 30D 40D 50D D30 D60 5D G6 OS 30D 40D G1 Про 1 PV130

Врвен Квалитет 7.4 V 1.8 Ах BP-511A Батеријата за Canon PowerShot EOS 300D 10D 20D 30D 40D 50D D30 D60 5D G6

DEN 364.00
DEN 513.12

Од стоката
Во магацинот

Се Враќа & Гаранција 1. Нормално, со бесплатен превозот пратката може да се реализира во период од 6 недели. Премиум Литиум јонска клетки Нова Батерија Pack 2. Ако тоа е промоција ден, ние ќе испраќање на товар во рок од пет дена.BP-511 A Замена на БАТЕРИЈАТА за Canon Камерите 7. Работно време : понеделник-сабота : 9 : 00 ЧАСОТ-18 : 30 Напомена : Други времето е достапна, ние се обидуваме да се услуга, можете во секое време за својата погодност, колку што можеме. Обично, по што испраќање, изречна систем зема 2-3 работни дена да се ажурира онлајн. Екстра Моќ, Повеќе Снимки за Вашиот Камери Пакет вклучуваат 1* 7. Ако објектот е дефектен, ве молиме да не известите во рок од 3 дена по нејзиниот прием.4 V 1800m Ah/Li-ion Компатибилен Камера Модели : За Canon BP-511, BP-511 A работа со Canon EOS 5 D, 10 D, 20 D, 20 Da, 30 D, 40 D, 50 D, 300 D, D30, D60, Бунтовник, G1, G2, G3, G3 X, G5, G6, 1 Про, Про 90, Про 90 Е, FV10, FV100, FV2, FV20, FV200, FV30, FV300, FV40, FV400, FV50, FVM1, FVM10, Optura 10, Optura 100 MC, Optura 20, Optura 200 MC, Optura 50 MC, Optura Пи, Optura Xi, PV130, ZR10, ZR20, ZR25, ZR25 MC, ZR30, ZR30 MC, ZR40, ZR45 MC, ZR50 MC, ZR60, ZR65 MC, ZR70 MC, ZR80, ZR85, ZR90 Карактеристики : 1. Ако тоа не е вештачки штета во рок од 12 месеци, се уште можете да го испрати назад до нас.4 V 1800m Ah/Li-ion BP-511 A За превозот Нормално, Ние ќе ја испрати на предмети во рок од 2-3 дена откако вашата уплата е завршен. Висока Густина На Енергија, Екстра Долг Живот, Меморија Слободен 3. Ако ви се задоволи со нашите производи и нашите услуги, ве молиме љубезно ни остави 5 ѕвезди повратни информации. Ако не сте ги задоволи со нашите производи, ние побара да се контактирајте со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што ќе може да на задоволително ниво решавање на вашите проблеми. Ако не го примените вашиот парцела во времето, ве молиме љубезно ве советува нас, ние ќе ги пратите пратката. 12 месеци гаранција, ве молиме да бидат сигурни да се купи.

Таа е поголема од информацијата

Батерија:
Yes
Пакет:
Yes
боја:
Црна
Број На Модел На:
BP-511A
Тип:
Стандардна Батерија
Употреба:
Камерата
Производи во категоријата