.

.

2018 Висок Квалитет На Мажите Оксфорд Половината Торба Мултифункционален Градите Пакет Трговија На Големо Појас Кеси Мода Се Мажи Мали Патување Пари Телефон Кеси

2018 Висок Квалитет На Мажите Оксфорд Половината Торба Мултифункционален Градите Пакет Трговија На Големо Појас

DEN 794.40

Од стоката
Во магацинот

Ве молиме бидете сигурни да го задржи оригиналното пакување за да се вратат.Ако havent примените вашиот стоки во рамките на нормалниот време, или мислите дека нешто не е во ред со транспорт, ве молиме да не грижете и слободно контактирајте со нас, ние ќе провери за што побрзо. Ако не сте задоволни со предмети на кој било начин, ве молиме да ни даде можност да го реши секој проблем пред да замине никакви негативни повратни информации .Ние можеме да брод на повеќето земји во светот, а нашите предмети ќе биде испорачуван Кина Пост Воздух Пошта, тоа ќе потрае околу 10-20 дена за да стигнат до најголемиот број на земји. Но, ние не сме во можност да брод PO box адреса, па ве молиме да ни обезбеди и точната адреса и контакт телефонски број, поштенски код (За курир користете само).ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход во земјата на дестинација, како што тоа зависи од вашите countrys политика. Купувачот треба да се плати превозот надомест за враќање во секоја ситуација, освен нашите грешки. Тоа само ќе ве однесе само 1 минута.Неисправни стоката мора да се врати во рок од 7 дена од датумот на породување. Ние разбираме дека се однесува и фрустрации можеби ќе мора, и ќе се обиде нашите најдобри за решавање на проблемите.Предмети ќе биде предаден во рок од 1-10 работни дена побрзо по вашата исплата. Како рок на испорака и превозот време може да се разликува за различни наредби со различни превозот адреса. Ако ви треба итна, ве молиме љубезно ве молиме контактирајте со нас пред ставање на ред. Бидејќи вашето мислење е многу важен за нашиот бизнис развој, срдечно ве покануваме да го потврди приемот на нарачката и да го оставите позитивен фидбек ( 5 ѕвезди ) нас, ако сте задоволни со нашите производи и услуги.

Таа е поголема од информацијата

Тип На Објект:
Половината Пакети
Објектот Должина:
26cm
Број На Модел На:
сокол торба
Стил:
Повик
Пол:
Унисекс
Материјал Состав:
сокол торба
Главен Материјал:
Oxford
Рака Пад:
1cm
Обликот:
Перница
Бренд Име:
ЏИН QIAO ER
Шаблон Тип:
Маскирна
Стил:
слободно време за спорт
Моден Елемент:
воена маскирна
Видови на спортски торби:
Рекреација спортска торба
Производи во категоријата