.

.

HanOrange Тенок 3 Квартал Ракав едно Копче Џеб ОЛ Жените Палто Јакна Бела/Темно Сина/Sky Blue S-3XL Плус Големина

HanOrange Тенок 3 Квартал Ракав едно Копче Џеб ОЛ Жените Палто Јакна Бела/Темно Сина/Sky Blue S-3XL Плус Големина

DEN 1209.00
DEN 2015.52

Од стоката
Во магацинот


Таа е поголема од информацијата

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL
Пол:
Жените
Тип На Објект:
Блејзери
Шаблон Тип:
Цврста
Декорација:
Џебови
Sleeve Должина(cm):
Три Квартал
Затворање Тип:
Едно Копче
Број На Модел На:
606
Материјал:
Spandex,Полиестер
Бренд Име:
hanorange
Јака:
Notched
Маскирани:
No
Облека Должина:
Редовни
Стил:
Канцеларијата Дама
Место на Потекло:
Dongguan
Котираните сезона/година:
Летото 2017
боја:
Бела, Сина, Светло сина
Големина:
S,M,L,XL,XXL,XXXL
Возраст:
20-35
Syle:
Тенок
Производи во категоријата