.

.

Јапонски Леано Железо Teapot Чај Тава Поставете Tetsubin Литургија Drinkware 1100ml Кунг Фу Infusers + Метал Нето Филтер за Готвење Кујнски Алатки

Јапонски Леано Железо Teapot Чај Тава Поставете Tetsubin Литургија Drinkware 1100ml Кунг Фу Infusers + Метал

DEN 3839.00
DEN 4127.52

Од стоката
Во магацинот

8%
Контактирајте со нас
Русија
Номинална(време пристигна)
1.
3) На товар на испрати назад и повторно да ја прати треба да се плати од страна на купувачот. Ние веднаш ќе го замени предметот или да ви даде надоместок.
2) Превозот и ракувањето со обвиненија не се враќа.
2) Ние да се потрудиме да се обезбеди брз сервис.
Следново е нормално пристигнување време курс за вашиот референца :
Земја
Работни Дена(не вклучувајќи одмор)
5-9
10-15
16-20
21-25
26-35
>35
Сад
Номинална(време пристигна)
5. На овој начин, вие нема да мора да се задржи загревањето на чај еднаш станува ладно.
ГАРАНЦИЈА :
Ние гарантираме за сè што се продава како што е опишано.1%
Контактирајте со нас
Австралија
Номинална(време пристигна)
4.2%
18,8% се
Контактирајте со нас
Азија
Номинална(време пристигна)
10.
Време на испорака за 7-20 дена.
ПОВРАТНИ информации :
Ние се стремиме да се одговори на сите прашања и да ги реши сите проблеми што е можно побрзо.
НАПЛАТА&ПОЛИТИКА НА ВРАЌАЊЕ :
1) Ако не сте задоволни со вашата нарачка,во Рок од 5 дена по вашиот прием на стоката за која било причина, ги споделите со нас. Ве молиме ни e-mail пред да замине никакви негативни повратни информации, или да се отвори било која расправа за Aliexpress. Ако тој е над 35 дена од вашата рокот за плаќање и не е примено, Pls контактирајте со нас веднаш, ние ќе работиме брзо да се лоцира објект и да помогне да се реши тоа. Дури и ако го оставите на литургија далеку од шпоретот за долги периоди на време, вашиот чај и понатаму ќе остане топло доволно да се напие.
Ние брод на вашиот Aliexpress плаќање адреса САМО. Тоа е исто така одличен начин да се служи чај, бидејќи на своите убави, елаборат дизајни.
Обично, Ние брод стоката во рок од 3 работни дена од приемот расчисти исплата.

Таа е поголема од информацијата

Капацитет:
1.1 L
Материјал:
Метал
Бренд Име:
XINCI
Капацитет:
1.1 L
Тежина:
1.8kg
Спецификација:
>1000ML
Производи во категоријата