.

.

Нови 48pcs бела класичен Ви Благодариме Налепници Храна Свадба Сувенири Етикета Labels Подарок Декорација Ознака Лепило Налепница

Нови 48pcs бела класичен Ви Благодариме Налепници Храна Свадба Сувенири Етикета Labels Подарок Декорација Ознака

DEN 120.00

Од стоката
Во магацинот


square4cm*4cm
Количина : еден голем лист 3pcs , 16 големи листови од 48 налепници

Таа е поголема од информацијата

Бренд Име:
RJAilisi
Шема:
Писмо
Повод:
Материјал:
Хартија
Повод:
за сите
Боја:
како се покаже
Употреба:
колаче храна торба
Користете 2:
чоколадо ,грицки
Место на Потекло:
Жеџијанг,Кина
со декорација:
no
Индустриска Употреба:
Храна
safe пакет:
Yes
во парк:
Yes
Производи во категоријата