.

.

Вечен свадба Жените Подарок збор ѓердан 925 сребрен вистински природен голема Врвен 2010-11mm Природни Tahitian вистински

Вечен свадба Жените Подарок збор ѓердан 925 сребрен вистински природен голема Врвен 2010-11mm Природни Tahitian

DEN 8504.00
DEN 16354.08

Од стоката
Во магацинот

ЗАБЕЛЕШКА : Сите предмети се врати треба да биде во оригинално пакување со сите додатоци, документацијата, како и содржината оригинално испратен со објектот. Ние нудиме најдобрите бисери на конкурентни цени, и нашиот занает е НАЈДОБАР.

Таа е поголема од информацијата

Тип На Објект:
Накит Сетови
Парична казна или Моден:
Моден
Вклучени Дополнителни Ставка Опис:
Нови
Накит Сетови Тип:
Свадба Накит Сетови
Обликотшема:
Круг
Повод:
Свадба
Стил:
Тренди
Материјал:
бисер
Бисер Тип:
Слатководни Бисери
Пол:
Жените
Метали Тип:
Сребро.
Број На Модел На:
ААА+
Бренд Име:
HUARONGKANGYOU
Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Должина:
17-18
a:
добро
Производи во категоријата