.

.

CARTAILOR Лен столче Покрие Авто Стил Покрие Места Заштитник одговара за Land Rover Evoque Додатоци за Автомобил Места Опфаќа Поставување

CARTAILOR Лен столче Покрие Авто Стил Покрие Места Заштитник одговара за Land Rover Evoque Додатоци за Автомобил

DEN 14590.00
DEN 28608.00

Од стоката
Во магацинот


Материјал : Квалитет Мраз Свила + Лен Ткаенини & Квалитет Сунѓерот & Не-плетени Три Композитни Слоеви.
# 4 Одговара за Land Rover Evoque 2015-2016 Година Верзија (Без Монитор )- 4 Врати.
Забелешка
1.0 килограми/set.
Декларација : Има 4 модел ( # 1- # 4 ) одговара за land rover evoque 2012-2016 година автомобил места.
Големина : Прилагодено столче покрие set & одговара совршено.
Бруто Тежина : 5.
Верзијата на автомобил места што следат ,ве молиме проверете која верзија е иста како и вашата верзија.
Постојат различни дизајн и боја во нашата продавница.
Ве молиме проверете кој е ист стил како вашата внатрешна автомобил места .
Тогаш ни остави порака додека местото на цел.
Висина на квалитетот на три слоеви на композитен материјал(пријателски за животната средина материјал)
Удобно Мраз Свила + Лен ткаенини & Висина на квалитетот на сунѓерот & Квалитет не-плетени
Примерокот покаже(само прикаже производи)
.
Благодарам многу.
# 1 Одговара за Land Rover Evoque 2012-2014 Година Верзија(Без Монитор)- 2 Врати.
Превозот начин : Бесплатен Превозот од EMS, како и обично. Ве молиме проверете кој модел е ист како вашиот автомобил внатрешна седишта,
тогаш ни остави порака додека местото цел. Ако не сте, бидете сигурни, ве молиме да ги слика на вашиот автомобил седишта за нас,
ние ќе се провери и потврди пред да се произведуваат.Ве молиме слободно контактирајте со нас ако имате било какви прашања.
# 3 Одговара за Land Rover Evoque 2012-2015 Година Верзија (Имаат Монитор )- 4 Врати . Ви благодариме. Ве молиме изберете слободно, тогаш можете да не контактирате преку е-маил.
# 2 се Вклопуваат за Land Rover Evoque 2012-2015 Година Верзија (Без Монитор )- 4 Врати .
Ве молиме изберете една која е ист стил како вашата верзија, тогаш ни остави порака додека местото цел.
CARTAILOR Лен столче Покрие Авто Стил Покрие Места Заштитник одговара за Land Rover Evoque Додатоци за Автомобил
Седишта Опфаќа Поставување бесплатен превозот од EMS, како и обично .

Таа е поголема од информацијата

Тип На Објект:
Седиштето Опфаќа & Поддржува
Објектот Висина:
50cm
Објектот Ширина:
60cm
Бренд Име:
AutoDecorun
Специјални Функции:
одржување на столче чисти
Mfg Серија Број:
целосен сет столче маска
Објектот Должина:
155cm
Објектот Тежина:
5.0kg
Материјал Тип:
Лен
Применливи Сезона:
Четири Сезони
сет парче:
>10
Тип На Објект:
Лен Ткаенини & мраз свила столче покрие сет
Објектот нема:
JK-712
боја:
сива беж кафе purple
Материјал:
Мраз Свила & Лен Ткаенини & Полиестер
is_customzied:
Yes
Превозот начин:
предаден од страна на ЕМС, како и обично, или користејќи други меѓународни express
Карактеристика 2:
кориснички седиште опфаќа автомобили
Автомобил Направи:
внатрешни додатоци за автомобил
функција 3:
автомобил стил седиште заштитници
Автомобил Направи:
За land rover evoque автомобил
Производи во категоријата