.

.

Qingdao Sinofirst 10M 12M 14M Електрични Бум Лифт

Qingdao Sinofirst 10M 12M 14M Електрични Бум Лифт

DEN 415200.00

Од стоката
Во магацинот

Анти-намалувањето уред : за да се Спречи паѓање на платформа
Нашата Услуга :
1.
Фабриката Се Покаже :
Вера (Продажен Менаџер)
Qingdao Sinofirst Машини Co.Машината има две групи на систем за контрола, една машина, еден на подот, лесен и удобен за работа, безбедно и флексибилни
6. Тоа може да се користи во тесниот простор поради неговата компанија структура. Трето, towable бум лифт е опремен со автоматски плочата плоча која може да ја ротирате рака 360°.Најсоодветен модел ќе се препорачува да ви откако знаеме за вашето барање.Одржување на видео ќе се даде откако towable бум лифт прекине да ви помогне да се поправи. Прво, тоа може да се имиња со трактор , камион или автомобил за долги.Опремени со итни намалувањето уред
5.Цилиндар штекер е опремен со автоматски shut-off вентил
4.Opetion видео може да бидат испратени до вас, ако е потребно.Колку долго е гаранција за квалитет?
Една година гаранција за квалитет., Ltd
Add : Danshan Индустриски Парк, Chengyang,Qingdao Кина
Моб : +86-18562698580
Тел : +86-532-66851115 Факс : +86-532-66851125
URL : www. Експлозија-доказ вентили : заштита на хидраулични цевка, анти-хидраулични цевка пукне.360 степени ротација на арм
2.Пратката може да биде договорено од нашата порта до вашата дестинација порта. Прелевање на вентил : Тоа може да се спречи со висок притисок кога машината се движи нагоре. Тоа е широко се користат во соседството единица, патот на светлината одржување, фабрики високо место на одржување, изградба сајт и така натаму. Тоа може да ротирате 360degree во воздухот и платформа висина од 6m да 16м. Сите овие карактеристики се сигурни широк работен опсег.Ако тоа breask надолу во рок од една година,можеме да испратите делови бесплатно за вас. Итни пад вентил : тоа може да одат надолу, кога ќе се сретне итен или исклучување.

Таа е поголема од информацијата

Тип На Објект:
Автомобил Приклучоци
Објектот Должина:
5.4m
Специјални Функции:
Кревање Eqipment
Објектот Тежина:
1600kg
Објектот Висина:
10m
Име На Модел:
Towable Бум Лифт
Бренд Име:
САГАТА ПРВ
Објектот Ширина:
1.7m
Материјал Тип:
Челик
Површински Третман:
прскање пластика
За Збор :
Towable Бум Лифт
Висина:
8m,10m,12m,14,16 m
Производи во категоријата