.

.

2018 Longfeng Chengxiang celadon Кунг Фу чај, мешавина на шест купови на celadon чај, креативни подароци керамички сет чај

2018 Longfeng Chengxiang celadon Кунг Фу чај, мешавина на шест купови на celadon чај, креативни подароци керамички

DEN 1497.00
DEN 1919.52

Од стоката
Во магацинот

Име на производ : Longfeng Chengxiang celadon Кунг Фу чај Вклучувајќи количина : 1 buc Teapot + 6 компјутери првенство Материјал : Celadon Потекло : Кина Dehua Волумен : teapot : 260ml, купот : 50мл ниво на Квалитет : AAAAA

Таа е поголема од информацијата

Број на Корисници:
6
Материјал:
Керамички
Бренд Име:
XINCI
Производи во категоријата