.

.

9 ЗАКЛУЧУВА го Замени,1PC Слободни Шрафцигер заедно заклучување за поправка на вашиот чантата,Заклучете за зачувување на жените чанти човек briefcase кеси за шиење

9 ЗАКЛУЧУВА го Замени,1PC Слободни Шрафцигер заедно заклучување за поправка на вашиот чантата,Заклучете за

DEN 336.00

Од стоката
Во магацинот


9 Заклучува избор,Поправка жените чанти торба чанта човек briefcase кеси кодот

Таа е поголема од информацијата

Тежина:
Other
Тип:
Заклучување
Материјал:
Метал
Бренд Име:
nolvo светот
Број На Модел На:
метал заклучување за замена
Бои:
Светлината злато
МЕТАЛНИ МАТЕРИЈАЛИ:
Цинк Легура
Име:
чанти bags' заклучување DIY handmake
користат за:
DIY торби,паричници,кутија,куфер,багаж,итн.
Персонализација на вашата нова боја:
500 парчиња по боја
Го прилагодите датумот на породување :
околу 2-3 недели
боја мешано:
Работен
Производи во категоријата