.

.

[LORDUPHOLD] Црна Мечка Автомобил Играчки Авто Тресење на Главата Играчка Универзална Додатоци За МИНИ За Тојота За Chevrolet За Mazda Сите Автомобил

[LORDUPHOLD] Црна Мечка Автомобил Играчки Авто Тресење на Главата Играчка Универзална Додатоци За МИНИ За Тојота

DEN 468.00
DEN 585.12

Од стоката
Во магацинот


[LORDUPHOLD] Црна Мечка Автомобил Играчки Авто Тресење на Главата Играчка Универзална Додатоци За МИНИ За Тојота За Chevrolet За Mazda Сите Автомобил
Висина : Околу 10cm

Таа е поголема од информацијата

Бренд Име:
LORDUPHOLD
Објектот Тежина:
0.18
Главен Материјал:
Смола
Кукла висина:
околу 10cm
Висината на:
околу 1CM
Производи во категоријата