.

.

4m-12m Алуминиум Легура Еден Јарболот Лифт Антенски Работа Платформа

4m-12m Алуминиум Легура Еден Јарболот Лифт Антенски Работа Платформа

DEN 136800.00

Од стоката
Во магацинот


Еден од голема предност на опремата е со многу ниска стапка на неуспех., Ltd
Add : Danshan Индустриски Парк, Chengyang,Qingdao Кина
Моб : +86-15689970251 Тел : +86-532-68076300 Факс : +86-532-68076301 Whats APP : +8615689970251
URL : www.Опис На Производот
4m-12m Алуминиум Легура Еден Јарболот Лифт Антенски Работа Платформа

Вовед :
Се движат од страна на човекот manully.Може да се купи делови во вашата локална хардвер пазарот.
Безбедност на Електрични и хидраулични Систем
Ергономски control panel, моќ индикатор, електричен шок заштитник, коло прекинувач сл.
Спецификација :
Модел Не SMA06 SMA08 SMA10 Max.Делови на еден јарболот лифт платформата може да ви бидат испратени од страна на изразат во рок од 7 дена, ако е потребно. Работна Висина 8000 10000 12000 Мин.Пратката може да биде договорено од нашата порта до вашата дестинација порта.
Изградена во притисокот за ослободување вентил
Итни стоп копчиња се достапни и на платформа и на ниска позиција.Ние можеме да дизајнираме на customerized еден јарболот лифт платформата, како на вашите барања. Сертификат : ISO и CE
Слика за Вашиот Преглед
Контакт Информации :
visen(Продажен Менаџер)
Qingdao Sinofirst Машини Ко.com
Add : Danshan Индустриски Парк, Chengyang,Qingdao Кина
Skype : visenxu Whats App : +8615689970251
Моб : +86-15689996729 Тел : +86-532-68076300 Факс : +86-532-68076301
URL : www.Opetion видео може да бидат испратени до вас, ако е потребно.Дури се распаѓа,ние може да водич за поправка на тоа со видео и поправка настава.
Кревање со НАИЗМЕНИЧНА струја(без батерија) моќ или DC(со батерија) моќ
AC : Напон, како на вашата локална стандард. Платформа Висина mm 6000 8000 10000 Max.5 Kw вкупна Должина mm 1420 вкупна Ширина 840 вкупна Висина 1930 Целокупната kg AC 240 300 340 Нето Тежина DC 260 320 360
Слики за Вашиот Преглед :
Нашата Услуга :
1.Како може да се клиент поправка на еден јарболот лифт пл atform .Ако тоа се распаѓа во рок од една година,можеме да испратите делови бесплатно за вас.

Таа е поголема од информацијата

Тип На Објект:
Автомобил Приклучоци
Специјални Функции:
Антенски Работа Платформа
Објектот Должина:
2.2m
Име На Модел:
SMA
Материјал Тип:
Алуминиум
Бренд Име:
САГАТА ПРВ
Објектот Висина:
1.25m
Објектот Тежина:
405kg
Објектот Ширина:
1.29m
is_customized:
Yes
Автомобил Направи:
Еден Јарболот Алуминиум Работа Платформа
Производи во категоријата