.

.

HVVLF Шампањ Вечерни Фустани 2018 Сирена Кат Должина Tulle Чипка Appliques Долго Вечер Gown Пром Фустан Матурска Gown

HVVLF Шампањ Вечерни Фустани 2018 Сирена Кат Должина Tulle Чипка Appliques Долго Вечер Gown Пром Фустан Матурска

DEN 3320.00
DEN 3648.00

Од стоката
Во магацинот

За да ги заштитите вашите интереси, вашата исплата ќе биде привремено се чуваат од страна DHgate, и нема да биде објавен до нас, се додека не добиете вашата цел и се задоволни со тоа.com како што се кредитни картички, навремени банкарски трансфери, офлајн плаќање (банкарски трансфери и Western Union). Предупредување : мерење на себе дома е trickier отколку што мислите! За најдобри резултати, секогаш имате на вашиот мерењата направени од страна на професионални локални прилагоди. Тоа само ќе ве однесе 1 минута. Најчесто, обработка на време може да биде 3 до 15 работни дена. Тука, ние ќе ви покаже кои мерки се потребни и тоа како правилно да ги земе.
Обработка на Време 10 Работни Дена Проценува Време на Испорака ЕМС 5-7 Работни Дена DHL 3-5 Работни Дена ТНТ 3-5 Работни Дена ПРОЗОРЦИ 3-5 Работни Дена FEDEX во Рок од 3 Работни Дена
3. Можете да изберете метод што е најзгодно за вас.com, им препорачуваме да најдат професионална локална се прилагоди на кои може да ви помогне да се измери прецизно.
Бидејќи вашето мислење е многу важен за нашиот бизнис развој, срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги.
Ве молиме не двоумете се да не контактирате доколку имате какви било прашања или проблеми пред или по купувањето.Мерење Упатство
Совршен-фитинг облека започнува со совршен мерења. Објект за Обработка на Пат : на обработка На време за одредена цел варира во зависност од типот на производ и акции статус. Пред да нарачате направи-да-мерка фустан од DHgate.
Ако сакате да се разменат или да се вратат на објектите што сте ги примиле, мора да контактирате со нас во рок од 7 дена од денот на приемот на вашата нарачка. Превозот цена : Кликнете на "Испорака и плаќање" табот на производот детали страница, и ќе видите испорака детали.

Таа е поголема од информацијата

НИ Големина:
2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, Custom Size
Повод:
Формално Вечер
Тип На Објект:
Вечерните Фустани
Бренд Име:
HVVLF
Вистински Слики:
Yes
Ткаенина Тип:
tulle
Материјал:
Полиестер
Воз:
Никој
Вграден Градник:
No
Sleeve Стил:
Резервоар
Sleeve Должина(cm):
Без ракави
Декорација:
Чипка,Appliques
Деколте:
Висок
is_customized:
Yes
Фустани Должина:
Кат Должина
Силуета:
Труба / Сирена
Половината:
Природни
Производи во категоријата