.

.

За АЛФА РОМЕО 147 (937) Hatchback 2000-2007 2008 2009 2010 пред хаубата худ Авто Автомобил Гас Пролет Лифт Поддршка на Амортизерите Гасни Амортизери

За АЛФА РОМЕО 147 (937) Hatchback 2000-2007 2008 2009 2010 пред хаубата худ Авто Автомобил Гас Пролет Лифт

DEN 1550.00
DEN 1703.52

Од стоката
Во магацинот

000 1910 година 100 136 Hatchback 2004/10 - 2010/03 За АЛФА РОМЕО 147 (937) 1.000 1910 година 85 115 Hatchback 2004/10 - 2010/03
Пакет се вклучени :
2 парчиња Автомобил Гасни Амортизери Пролет Подигнете го Поддржува
Превозот :
1.9 JTDM 16 V 937 А5. 000 3179 184 250 Hatchback 2003/02 - 2010/03 За АЛФА РОМЕО 147 (937) 1.Ние обично испораката од страна на Aliexpress Стандард за Испорака/ Epacket/ Кина Пост Регистрирани Воздухопловната за бесплатен превозот.000 1910 година 74 101 Hatchback 2003/06 - 2010/03 За АЛФА РОМЕО 147 (937) 1.000 1910 година 103 140 Hatchback 2002/11 - 2010/03 За АЛФА РОМЕО 147 (937) 1. Ви благодарам многу!
. ако објектот е неисправен или не работат добро ве молиме контактирајте со нас пред да замине негативна или неутрална повратни информации, Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши секој проблем.000 1910 година 85 115 Hatchback 2001/04 - 2010/03 За АЛФА РОМЕО 147 (937) 3.Објектот ќе биде предаден во 1-3 работни дена по приемот на плаќање
2.9 JTDM 8 V 937 A3.6 16 V Т ИСКРА (937 AXB1 A) AR 32104 1598 88 120 Hatchback 2001/01 - 2010/03 За АЛФА РОМЕО 147 (937) 1.9 JTD 16 V 937 A4.
Спецификации : Предмет Тип : Автомобил Камион Гасни Амортизери Лифт Поддржува 100% Сосема Нов! Висок квалитет! Материјал : Метални+Пластика Должина [mm] : 355 Локација : пред хаубата хауба
Апликации : АВТОМОБИЛ МОДЕЛ За АЛФА РОМЕО 147 (937) 2000/11 - 2010/03 Модел на Мотор и Зафатнина Моќност Hp Тип Година За АЛФА РОМЕО 147 (937) 2.000 1910 година 110 150 Hatchback 2004/09 - 2010/03 За АЛФА РОМЕО 147 (937) 1.6 16 V Т ИСКРА ЕКО (937 AXA1 A) AR 37203 1598 77 105 Hatchback 2001/01 - 2010/03 За АЛФА РОМЕО 147 (937) 1.9 JTD (937 AXD1 A) 937 А2.0 16 V Т ИСКРА (937 AXC1_) AR 32310 1970 110 150 Hatchback 2001/01 - 2010/03 За АЛФА РОМЕО 147 (937) 1.9 JTD 16 V 192 Б1.000 1910 година 93 126 Hatchback 2003/09 - 2004/09 За АЛФА РОМЕО 147 (937) 1.
Повратни информации :
Купувачот е рано потврда и позитивни повратни информации ќе бидат високо ценети, по примањето на предметите. Тоа секогаш е За 12-35 Работни дена за да стигнат до, некои земји ќе потрае малку подолго време.9 JTD 16 V 192 А5.

Таа е поголема од информацијата

Поставување на Возило:
Пред Хаубата Хауба
GT-Година:
2005,2007,2008,2006
Земја/Регион на Производство:
CN
Алфа Ромео Модел:
GT
Бренд Име:
XIANGSHANG
Осветленост Дел Број:
Гасни Амортизери
Објектот Должина:
355 mm
Производителот Дел Број:
GSARO0503-А-2
Специјални Функции:
NA
Другиот Дел Број:
Гас Пролет Амортизерите Лифт Поддршка За АЛФА РИМ 147 (937) 2000-2010
За Возило Брендови/Модел:
Алфа Ромео
Материјал Тип:
метални+пластика
Објектот Висина:
8 CM
Објектот Ширина:
18 CM
Објектот Тежина:
0.5 KG
Производи во категоријата